Palác Hofburg ve Vídni – výlety pro školy do RakouskaZřícenina hradu v údolí Wachau – zájezdy pro školy do RakouskaVídeň – zámek Horní BelvederVěž linecké katedrály MariendomVečerní LinecLinz – Ars Electronica CenterLinec – zámecké návrší SchlossbergLinec – umělecká galerie LentosLinec – prohlídka Ars Electronica CenterLinec – náměstí HauptplatzLinec – linecké pečivoLinec – katedrála Panny MarieLinec – katedrála MariendomLinec – autobus na nábřežíLinec – Ars Electronica CenterKatedrála Mariendom v LinciMěstečko v údolí Wachau – výlety pro školy do RakouskaVečerní umělecké muzeum Lentos – LinecKlášter Melk v Rakousku – zájezdy pro školyKatedrála svatého Štěpána ve Vídni – zájezdy pro školyDům Hunderwasserhaus ve Vídni – školní výlety

PERLY RAKOUSKÉHO PODUNAJÍ

Číslo programu: ATP19

Informace

  • Školní zájezd do Rakouska.

Třídenní putování po proudu řeky Dunaj. Navštívíme dvě významná rakouská města i nejmalebnější krajinu Rakouska mimo Alpy.

Klášter Melk v Rakousku – zájezdy pro školy
Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce 2x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů

 

 

Program

1. den: odjezd v nočních hodinách od budovy školy. V ranních hodinách přijedeme do Dolních Rakous. LINEC – prohlídka historického centra. Prohlídneme si katedrálu Mariendom a z vyhlídky na hradním návrší budeme mít Dunaj jako na dlani. V případě zájmu návštěva centra Ars Electronica Center. MAUTHAUSEN – návštěva koncentračního tábora. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.

Linec – náměstí Hauptplatz

2. den: MELK – majestátní klášter trůní na skále nad Dunajem. ÚDOLÍ WACHAU – malebné údolí je vyhlášenou vinařskou lokalitou. DÜRNSTEIN – malé městečko na Dunaji. Prohlédneme si zdejší klášter a vypravíme se na nedaleký hrad nad městečkem.

Městečko Dürnstein v údolí Wachau – školní zájezdy

3. den: VÍDEŇ – prohlídka historického centra rakouské metropole. Uvidíme Hofburg, Ringstrasse, Hundertwasserhaus, Belveder či svatoštěpánskou katedrálu. Můžeme se zastavit i u zámku Schönbrunn. KAHLENBERG – nakonec se zastavíme na vyhlídce nad vinařskou čtvrtí Grinzing. V podvečerních hodinách odjezd a návrat v nočních hodinách zpět k budově školy.

Vídeň – zámek Horní Belveder

Mapa

Předběžná cena:4 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.