Pro učitele

Vítáme Vás na našich stránkách věnovaných zájezdům pro školní kolektivy. Budeme rádi, když Vás něco z naší nabídky zaujme a pokud máte nějaké specifické přání na zájezd, nebojte se nám ozvat. My to s Vámi probereme a na míru ušijeme. Pokud Vás zajímá i technický průběh objednávky, ozvěte se nám a my se s Vámi na tom dohodneme.

Proč na zájezdy pro školy s CK HOŠKA TOUR
  • Zkušenosti s pořádáním školních zájezdů od roku 1992
  • Vlastní tým zkušených průvodců
  • Kreativita při tvorbě nových programů na přání
  • Díky zkušenostem z pořádání “běžných” zájezdů máme procestované i netradiční destinace školních zájezdů
  • Veškeré vstupné pro pedagogický doprovod a cestovní pojištění zdarma
  • Zvýhodněné ceny pro rodinné příslušníky učitelů
  • Pro učitele vždy malá pozornost
Osobní konzultace

Chcete si nechat poradit ohledně výběru školního zájezdu? Chcete se svou školou vycestovat do zemí, které nejsou zcela obvyklé a chcete poradit se zajímavým programem?

Domluvte si s námi osobní schůzku ve Vašem městě. Své referenty máme v Praze, Liberci a Lázních Bělohradě, ale rádi za vámi dorazíme kamkoliv po ČR.

Zájezdy pro učitele

Pro skupiny učitelů zajišťujeme zájezdy dle jejich přání. Ať už jde o poznávací zájezd objevující krásy naší přírody, odkaz našich předků nebo o předvánoční výlet či zájezd do vinného sklípku.

Je Vás na celý autobus málo?

Vůbec to není problém. Vyberte si zájezd z našeho standardního katalogu zájezdů. Pokud se nám včas ozvete, Vámi vysněný zájezd dáme do katalogu na nadcházející sezónu a doobsadíme. Můžeme se domluvit i na speciální skupinové ceně.

Nejoblíbenější programy a místa

Poznávací a školní zájezdy pořádáme prakticky po celé Evropě. Nicméně i tak je několik míst a programů, které v zájmu nad ostatními převažují. Mezi nejoblíbenější země patří Velká Británie, Švýcarsko, Rakousko, Německo a Polsko.

V případě Anglie jsou velmi populární školní zájezdy do Londýna s výlety po okolí hlavního města země nebo s ubytování v hostitelských rodinách na jižním pobřeží nebo v Oxfordu..

Dále jsou velmi oblíbené školní zájezdy do Osvětimi a Krakova. Obvykle se jezdí do této oblasti na 2 dny s tím, že se spojuje návštěva památníku v osvětimském koncentračním táboře s prohlídkou solných dolů a samotného Krakova.

Populární je také Švýcarsko. Mezi nejoblíbenější aktivity patří exkurze do CERNu. CERN se nachází v Ženevě, která leží u břehu Ženevského jezera. V okolí tohoto jezera se nachází mnoho zajímavých a krásných míst.

Často se pro cesty využívá předvánočního období. Adventní zájezdy pro školy jsou tak příležitostí nejen poznat nová místa v zahraničí a něčemu se přiučit, ale vychutnat si období adventů a třeba využít i možností k nakupování dárků.