Reference CK HOŠKA TOUR

Francouzská riviéra a Provence trochu jinak

Dobrý den, pane Hoško,

dnes jsme dorazili do Prahy ze zájezdu v Provence. Výlet se vydařil a všichni byli spokojení s programem, průvodcem a řidiči. V případě zájmu v budoucích letech ať už z mé strany, nebo ze strany kolegů Vás budu kontaktovat.

S pozdravem
Mgr. Blanka Podracká
Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie

Salzburg a Hallstat

Všem zaměstnancům Vaší cestovní kanceláře, kteří se spolupodíleli na přípravě zájezdu do Hallstattu-Salzburku, děkujeme za perfektní služby.
Všichni účastníci se domů vraceli nadšení, se spoustou skvělých zážitků. Nebylo nic, co by nám chybělo, co by se nevydařilo. Jednoduše, měli jsme všeho hojnost a mohli jsme si bezstarostně užívat. Zájezd byl bezvadně připraven do poslední maličkosti, průvodcovství pana Pršaly mělo své osobité kouzlo, pan řidič nás vozil s jistotou a bezpečně. Ubytování bylo pohodlné, naprosto vyhovující našim potřebám. Chtělo by se věřit, že i to exkluzivní počasí bylo vaší zásluhou.
S touto vynikající zkušeností budeme rádi šířit pouze ty nejlepší zvěsti o Vaší cestovní kanceláři a už dnes s jistotou víme, že budete první, na koho se s našimi cestovatelskými záměry budeme obracet. V přloze si dovolujeme poslat několik snímků.
Přejeme Vám všem v cestovní kanceláři HOŠKA TOUR hodně nadšených turistů. Kéž jsou všechny Vaše návraty stejně šťastné, jako byl ten náš!
za všechny výletníky Jana Burčíková
ZŠ Komenského, Náchod

Polsko – Krakov a Osvětim

Vážený pane Hoško,
srdečně Vás a Vaše pracovníky zdravíme a chceme vyjádřit poděkování za maximálně provedenou profesionální práci ve věci zájezdu do Polska. Nejprve Vám děkujeme my, pedagogický doprovod: Mgr. Eva Kousalová, Mgr. Pavel Nečaský, Mgr. Petr Pýcha a Mgr. Ondřej Šír; dále vypíši několik poděkování studentů  pro utvrzení našich slov:
..Chtěl bych poděkovat za opravdu skvělé zázemí a program akce, a hlavně vyzvihnout pana Pavla Bičiště, který vše zvládal na místech zařídit a zpříjemnit nám dlouhou cestu spoustou zajímavých informací, a v neposlední řadě řidiče, pana Zikmunda, který nás dokázal  na všechna místa dostat co nejrychleji, a to i přes složitou dopravní situaci v Krakově a na dálnici.Ještě jednou vřelé díky, mnoho dalších úspěšných zájezdů a krásné Vánoce.
Jan Lengál


…Chtěl bych Vám nesmírně poděkovat…cesta autobusem byla příjemná, pan delegát Bičiště je velice milý a zábavný člověk, se kterým nudu rozhodně nezažijete. Jeho výklad byl velice zajímavý. Ubytování bylo také velmi pěkné.
Karel Matura


…Všichni jsme si to náramně užili, Vámi přidělený delegát byl velice příjemný, všechno bylo velice dobře připravené a za to Vám děkujeme
Jiří Kadlec


…Po celou dobu se o nás staral skvělý delegát, pan Bičiště, v průběhu cesty nám podával výklad a snažil se cestu oživit…Ještě jednou děkujeme.
David Bělohlávek


A v tomoto duchu pokračovali i další studenti GIO Semily, žádná výtka nebyla, jen samá chvála a my dospělí se s nimi ztotožňujeme. O případné další spolupráci z naší strany nepochybujeme. Přejeme krásné a požehnané Vánoce.
Za všechny účastníky zájezdu Eva Kousalová
Gymnázium Ivana Olbrachta Semily

Provence a Azurové pobřeží

Dobrý den,
chtěl bych za sebe i za své kolegy poděkovat za krásný zájezd do Provence a na Azurové pobřeží, kterého jsme se ve dnech 12.-19. srpna 2015 zúčastnili.

Program byl sestaven tak, abychom poznali nejen kulturní a historické památky, ale také nádhernou přírodu této oblasti. Byl čas i na odpočinek a koupání u moře nebo u jezera v kaňonu Verdon. Každý zájezd je nejen o programu, ale také o lidech. A tady bych chtěl vyzdvihnout práci průvodce pana Pavla Bičiště. Byl příjemný, vstřícný, organizoval vše s nadhledem, snažil se nám zprostředkovat maximum informací o navštívených místech. Navíc byl vtipný a v neposlední řadě šetřil i naše peněženky, když se vždy snažil zajistit slevy na vstupném. Obrovské poděkování patří i oběma řidičům, nejen za jejich bezpečnou jízdu, často na úzkých silničkách ( obdiv zaslouží s jakou profesionalitou zvládli okruh kolem kaňonu Verdon), ale také za ochotu a příjemné vystupování.

Díky Vaší cestovní kanceláři jsme prožili krásný týden, na který budeme dlouho vzpomínat. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a mnoho spokojených klientů.

SS pozdravem
Mgr. Pavel Dvořáček
ZŠ a MŠ Stráž nad Nežárkou

Taurská cesta

Vážený pane Hoška,
v termínu 20.7. – 24.7.2015 se kolektiv 40 pracovníků VOS, SPŠ a JŠ v Kutné Hoře a jejich rodinných příslušníků, zúčastnil zájezdu Taurská cesta, který pro ně ve spolupráci s Vaší CK uspořádal výbor ČMOS naší školy. Zájezd byl ze strany CK perfektně připravený a všem se velice líbil.

Obzvláště bychom chtěli poděkovat paní průvodkyni Janě Koňaříkové i všem členům jejího týmu, kteří se o nás během zájezdu perfektně starali. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout profesionální a osobitý přístup paní průvodkyně, její vtipnost, maximální snahu a vstřícnost, čímž dokázala navodit příjemnou atmosféru během celého zájezdu.
Přejeme Vaší CK mnoho dalších stejně spokojených klientů, jako jsme byli my a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem
Ing. Petr Hlaváček, vedoucí zájezdu
VOS, SPŠ a JŠ v Kutné Hoře

Berlín

Dobrý den,
moc děkujeme za skvělý zájezd do Berlína. Vše proběhlo v klidu, dle našich představ – jak jinak, když jsme s sebou měli vaše nejlepší koně, myslím Pavlíka s Petrem Jarošem! Pavla moc chválíme navíc za to, že nám moc pomohl při zranění našeho žáčka v Topical Islandu.

Ještě jednou díky a už teď se těšíme na příští rok – snad nám u vedení projde znovu severní Itálie! Určitě se co nejdříve ozvu.

Pěkný víkend
Daniela Havelková
1. ZŠ v Jičíně

Londýn a okolí

Spokojena jsem byla nad míru. Vše skvěle zařízeno, program úžasný, průvodce výjimečný.

Petra Černá
1. ZŠ Kadaň

Za galským kohoutem - Paříž a údolí Loiry

Dobrý den,

jsme zpátky ze školního zájezdu do Paříže a chci vám moc poděkovat za skvělou organizaci a přípravu.
Zájezd jsme si všichni užili, pan průvodce Říha i řidiči AD Jelínek byli perfektní.

Určitě se na vás v budoucnu zase obrátíme, už plánujeme něco společně opět se ZŠ Neveklov.

Hezký víkend a ještě jednou velké díky.

Vráželová Taťána
Základní škola Sportovní, Uherské Hradiště