CK HOŠKA TOUR

CK HOŠKA TOUR je specialista na poznávací zájezdy a zájezdy s pěší turistikou nebo cyklistikou. Proto máme Evropu v malíčku a můžeme ukázat to nejzajímavější, co nabízí. Od populárních destinací až po neznámá zákoutí. Díky tomu, tak zajistíme propečený školní zájezd nejen do Velké Británie, Švýcarska, Francie či k našim sousedům, ale i do zemí jako jsou Maďarsko, Chorvatsko, Nizozemsko, Ukrajina či do Pobaltí a Skandinávie.

Každý rok vydáváme obsáhlý katalog zájezdů pro veřejnost a naše zkušenosti s flexibilností využíváme i při školních zájezdech. Každý rok vypravujeme spoustu zájezdů po celé Evropě. Vyzkoušených a odjetých programů máme stovky. Zájezdy tvoříme na míru pro každou školu. Pokud jste odborná škola s určitým zaměřením, vymyslíme program přesně pro vás.

Jezdíme od roku 1991, kdy jsme navázali na svoji činnost ve Svazu turistiky. Již od svého založení víme, že cestování v člověku vyvolá hezké pocity. Přináší nové zkušenosti a mění pohled na svět. Školní zájezdy pořádáme jako jedni z prvních již od časných 90. let. Jako první s námi studenti a žáci mohli obdivovat Řím, Paříž …

Majitel a zakladatel je Lubomír Hoška. Díky jeho půlstoletí zkušeností organizování různých výletů a přes čtvrtstoletí organizování propracovaných profesionálních zájezdů Vám připravíme ten nejlepší možný program.

Nabízíme také tyto služby

 

CK HOŠKA TOUR je členem:

Na co se u nás můžete spolehnout:

Moderní a komfortní autobusy

Odjezdy z celé ČR

Výhodné ceny pro rodinné příslušníky

Vstupy a pojištění pro učitele zdarma

Odměna za praci s organizováním

Zkušení průvodci