Často kladené otázky (FAQ)

Pokud není smluvně dohodnutá jiná výše stornopoplatků, řídíme se podle Všeobecných obchodních podmínek cestovní kanceláře HOŠKA TOUR.

  • při zrušení smlouvy 45 dnů a více před odjezdem účtuje CK 10 %
  • při zrušení smlouvy 30 dnů a více před odjezdem účtuje CK 30 %
  • při zrušení smlouvy 15 dnů a více před odjezdem účtuje CK 50 %
  • při zrušení smlouvy 8 dnů a více před odjezdem účtuje CK 80 %
  • při zrušení smlouvy 3 dny a více před odjezdem účtuje CK 90 %
  • při zrušení smlouvy méně než 72 hodin před odjezdem a při nedostavení se k odjezdu účtuje CK 100 % z ceny zájezdu

Výše stornopoplatků je účtována z celé ceny zájezdu. Po dohodě s CK je možné vyslat náhradníka bez poplatků.

Většina zájezdů je s polopenzí nebo se snídaní. V průběhu dne bývá možnost obědvání v restauraci či bufetu během osobního volna ve městě či u atraktivity. Stejně je tak možnost i nákupu potravin v obchodě. Průvodce dostává hlad stejně, jako vy. Poradí tak kam si můžete zajít na jídlo. U zájezdů s ubytováním v hostitelských rodinách vydávají každé ráno domácí obědový balíček, ze kterého je možné se cestou v autobuse či na nějakém hezkém místě najíst. Pokud by nebyla možnost takového občerstvení a byla by potřeba připravit svačinu (u prvního dne zájezdu), informovali bychom v pokynech.

Hostitelské rodiny jsou vybírány partnerskou agenturou s pobočkou v daném městě, která dohlíží i na jejich spolehlivost. Jsou to rodiny, které vítají hosty naprosto běžně. Samozřejmě kdyby u nich nastal problém, došlo by k jejich vyřazení z nabídky a nemohli bychom být u nich ubytováni.

Pokud jste si z nabídky hotových programů nevybrali nebo byste navštívili nějaká jiná místa? Napište nám a sestavíme program přesně podle Vašeho přání. Rádi se sami dozvíme, na jaká další místa byste se chtěli podívat.

Zvažujete nějaký zájezd a chcete si nechat poradit od produktového specialisty? Ozvěte se nám a dohodneme se na osobním setkáním. Může to být na provozovně v Lázních Bělohradě, ale i kdekoliv jinde podle dohody. Pracovníky cestovní kanceláře máme i v Praze a Liberci.