Zájezdy pro školy do Londýna – Covent GardenWindsor – školní zájezdy do AnglieVlak přes čtvrť Canary Wharf – školní zájezdy do LondýnaU Greenwich Palace – školní zájezdy do LondýnaŠkolní zájezdy do LondýnaProhlídka Oxfordu – školní zájezdy do AngliePevnost Tower a most Towe Bridge – školní zájezdy do AnglieNultý poledník v Greenwich – zájezdy pro školy do AnglieNárodní galerie v Londýně – školní zájezdyKrálovská rezidence Windsor – zájezdy pro školy do AnglieGreenwich – školní zájezdy do LondýnaBuckinghamský palác – školní zájezdy do LondýnaBritské muzeum – zájezdy pro školy do Velké Británie

LONDÝN: JAZYKOVÝ KURZ S VÝLETY

Číslo programu: UKJ01

Informace

Školní zájezd, který kromě návštěv anglických zajímavostí nabízí i kurz anglického jazyka přímo v britské škole.

Ubytování: v hostitelských rodinách, 2–4 studenti v jedné rodině.
Stravování: polopenze + obědový balíček.
Cena zahrnuje
doprava Eurotunnel/trajekt do Velké Británie 4x ubytováni
průvodce 4x polopenze + obědový balíček kurz anglického jazyka
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

Program

1. den: Odjezd v dopoledních hodinách, noční přesun přes Německo do Londýna. Trajekt přes kanál La Manche Calais – Dover.

2. den: LONDÝN * GREENWICH – královská observatoř, nultý poledník. TOWER BRIDGE – nejznámější londýnský most. TOWER – pevnost, královský palác, vězení, mincovna, klenotnice, možnost prohlídky (UNESCO). KATEDRÁLA SV. PAVLA – mistrovské dílo Ch. Wrena. TRAFALGARSKÉ NÁMĚSTÍ – známé náměstí s Nelsonovým sloupem. NÁRODNÍ GALERIE – největší a nejucelenější sbírka obrazů na světě.

Ubytování v hostitelských rodinách. Večeře.

Greenwich – školní zájezdy do Londýna

3. den: v dopoledních hodinách výuka anglického jazyka v místní jazykové škole.

WINDSOR – nejstarší nepřetržitě obývaná královská rezidence, kaple sv. Jiří, prohlídka královských sbírek.

Windsor – školní zájezdy do Anglie

4. den: v dopoledních hodinách výuka anglického jazyka v místní jazykové škole.

OXFORD – prohlídka starého univerzitního města.

Prohlídka Oxfordu – školní zájezdy do Anglie

5. den: v dopoledních hodinách výuka anglického jazyka v místní jazykové škole.

LONDÝN – pokračování v prohlídce hlavního města Velké Británie. BRITSKÉ MUZEUM – nejvýznačnější muzeum v Evropě. SOHO – centrum zábavy. Další program v Londýně s přihlédnutím na zájem studentů.

Britské muzeum – zájezdy pro školy do Velké Británie

6. den: LONDÝN * WESTMINSTERSKÉ OPATSTVÍ – korunovační kostel, svatby královské rodiny (UNESCO). PARLAMENT – sídlo Horní a Dolní sněmovny – srdce britské demokracie, věž Big Ben. BUCKINGHAMSKÝ PALÁC – londýnská rezidence královské rodiny. LONDÝNSKÉ OKO – novodobá atrakce, kouzelné výhledy. PICCADILLY – srdce West Endu, oslnivé neonové reklamy. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun. Trajekt přes kanál La Manche Dover – Calais.

Buckinghamský palác – školní zájezdy do Londýna

7. den: návrat v odpoledních hodinách.

Předběžná cena:14 000 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.