Výroba sýrů v údolí Emmental – školní zájezdy do ŠvýcarskaRýnské vodopády – školní zájezdy do ŠvýcarskaNa vrcholu hory Pilatus – zájezdy pro školy do ŠvýcarskaKostnice v Německu – zájezdy pro školyKapličkový most v Luzernu – školní zájezdy do ŠvýcarskaJízda zubačkou na Pilatus – školní zájezdy do ŠvýcarskaCentrum města Bern a řeka Aare – školní zájezdy do ŠvýcarskaBudovy v Bernu – školní zájezdy do Švýcarska

BERN A PERLY ŠVÝCARSKA

Číslo programu: CHP49

Informace

  • S exkurzí do švýcarského parlamentu.

Krátký poznávací zájezd pro školy po severovýchodní části Švýcarska. Budeme putovat podél Bodamského jezera, kolem nejsevernějších alpských vrcholů a hlavně zavítáme do hlavního města federace, kde můžeme podniknout exkurzi do parlamentu. Dále navštívíme krásné město Luzern nebo se vydáme na jeden z vrcholů v okolí Luzernského jezera.

Ubytování: hostel/horská chalupa.
Stravování: snídaně/polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce 2x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů
jízdné veřejnou dopravou
Výroba sýrů v údolí Emmental – školní zájezdy do Švýcarska

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách, noční přesun přes Německo.

2. den: v ranních hodinách dorazíme k Bodamskému jezeru. LINDAU – prohlídka německého městečka, které se rozprostírá po ostrově na Bodamském jezeře. KOSTNICE – staré město na břehu Bodamského jezera s biskupskou katedrálou. RÝNSKÉ VODOPÁDY – nejmohutnější vodopády v Evropě. Možnost krátké plavby lodí po divokém Rýnu.

Alternativně: také je možné navštívit vědecko-technické centrum Technorama, ostrov Reichenau s významným klášterem nebo květinový ostrov Mainau.

Rýnské vodopády – školní zájezdy do Švýcarska

3. den: ráno přejedeme od ubytování do hlavního města Švýcarska. BERN – projdeme si historické centrum města postavené v meandru řeky Aare. Během návštěvy Bernu podnikneme exkurzi do parlamentu. EMMENTAL – ve vyhlášeném alpském údolí navštívíme vyhlášenou sýrárnu.

Budova švýcarského parlamentu – školní exkurze

4. den: PILATUS – vyjedeme zubačkou s největším sklonem na vyhlášený vrchol nad Luzernem. LUZERN – prohlídka města na břehu Lucernského jezera (Vierwaldstättersee). Ve večerních hodinách odjezd a noční přesun do Česka.

Kapličkový most v Luzernu – školní zájezdy do Švýcarska

Alternativně: možnost návštěvy města Curych, dopravního muzea v Lucernu nebo vyhlídkového vrcholu Mythen.

5. den: návrat v ranních hodinách zpět k budově školy.

Mapa

Předběžná cena:8 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.