Zájezdy pro školy do Nizozemska – město DelftŠkolní zájezd do města Rotterdam – přístav a věž EuromastRotterdam – výhled z věže EuromastRotterdam – budova Kijk-KubisKvětinové korzo pro školyKvětinová zahrada Keukenhof – zájezdy pro školyKvětinová burza Aalsmeer – školní zájezdy do HolandskaHolandsko – Květinové korzo pro školyDen Haag – zájezdy pro školyDen Haag – školní zájezdy do HolandskaDelft – keramika fajáns

KVĚTINOVÉ KORZO A ROTTERDAM

Číslo programu: NLP14

Informace

  • Holandsko pro školy.
Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce 2x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů
Květinová zahrada Keukenhof – zájezdy pro školy

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách od budovy školy. Noční přejezd do Nizozemska.

2. den: ALSMEER – na největší světové burze květin se zde každé ráno prodá přibližně 17 milionů květin. Budeme tak  přímém přenosu sledovat, jak zástupci firem nakupují pestrobarevné květy do celého světa. MADURODAM – park miniatur na okraji města Haag. Prezentují se zde zajímavé stavby i celé části měst z celého Holandska v měřítku 1:25. HAAG – návštěva jednoho z nejvýznamnějších měst země. Své sídlo zde má král, vláda, parlament a také Mezinárodní soudní dvůr. SCHEVENINGEN – městečko stojící přímo u mořského pobřeží. Symbolem městečka je molo. Mimo nekonečné písečné pláže a písečných dun jsou zde i pozůstatky vojenského opevnění.

Den Haag – školní zájezdy do Holandska

3. den: KVĚTINOVÉ KORZO – průvod alegorických vozy zdobených množstvím květu v nizozemském městečku Noordwijk. KEUKENHOF – zahradnická výstava přezdívaná jako “Zahrada Evropy”. Každoročně zde rozkvete na 7 milionů pestrobarevných květů. Jedná se především o cibulovité rostliny, mezi kterými jsou zde k vidění tulipány, hyacinty, narcisy, krokusy i lilie. Květy rostlin zde vytvářejí pestrobarevné obrazce a mimo nich jsou zde k vidění i různé výstavy nebo starý holandský mlýn.

Květinové korzo pro školy

4. den: DELFT – jedno z nejstarších holandských sídel je proslulé svou architekturou, domy stojícími přímo nad vodními kanály i tradiční delftskou keramikou fajáns. Ta je známá pro své modře barvené vzory. ROTTERDAM – prohlídka druhého největšího města Nizozemska. OUDE HAVEN – starý přístav v centru města, který dnes symbolizuje moderní architektura. KIJK-KUBIS – symbol města. Vzorové byty ve “tvaru krychle”. EUROMAST – 101 metrů vysoká vyhlídková věž. HOTEL NEW YORK – místo posledního pobytu evropských emigrantů při cestě do Ameriky.

Rotterdam a mrakodrapy nad přístavem – zájezdy pro školy

5. den: návrat v ranních hodinách.

Mapa

Předběžná cena:7 000 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.