Adventní trhy ve Vídni – školní zájezd do VídněŠkolní zájezdy do Vídně – adventní trhZájezdy pro školy – vánoční trhy

KOUZLO VÍDEŇSKÉHO ADVENTU

Číslo programu: ATP13

Informace

Výtečné svařené víno a domácí vánoční cukroví dostanete na každém adventním trhu. Jednotlivé adventní trhy se však liší. Na prostranství před impozantní vídeňskou radnicí jsou rozestavěny stánky s cukrovím, kandovaným ovocem a jinými lahůdkami. Kouzelné stromy jsou ověšeny červenými srdíčky a bonbony. Dospělí mohou nakoupit výrobky uměleckých řemesel a v „Ježíškově dílně“ si mohou děti vyrobit dárek pro své blízké.

Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni
Adventní trhy ve Vídni – školní zájezd do Vídně

 

Program

Dopoledne prohlídka svátečně vyzdobeného města. Projdete historické centrum – Císařský palác Hofburg, ulici Graben, monumentální dóm sv. Štěpána. Obdivovat budete honosnou Korutanskou třídu s adventní výzdobou. V srdci Vídně, mezi radnicí a hradním divadlem, se v období adventu rozzáří tisíce světel a naplní vábnými vůněmi tradiční „Ježíškův trh“. Jeho kouzlo je mocné. U dětí vyvolává radost a u dospělých nostalgické vzpomínky na vlastní dětství. Vzduchem se šíří neodolatelná vůně kaštanů, pečených jablek, punče, vanilky a jiných typických vídeňských lahůdek. Další stánky jsou ověšeny výrobky lidových řemesel nebo vánočními ozdobami z foukaného skla. Další adventní trhy navštívíte na náměstí Marie Terezie a u zámku Schönbrunn, kde jsou nabízeny tradiční řemeslnické výrobky, ručně vyráběné šperky a vánoční ozdoby. V podvečerních hodinách okruh slavnostně vyzdobeným městem.

Adventní Vídeň – zájezdy pro školy

Mapa

Předběžná cena:1 100 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.