Ženeva – zájezdy pro školy do ŠvýcarskaVýroba sýrů v Gruyére – zájezdy pro školy do ŠvýcarskaVýroba čokolád značky Cailler – školní zájezdy do ŠvýcarskaVýhled od přehrady Grande Dixence – školní zájezdy do ŠvýcarskaU Ženevského jezera – zájezdy pro školy do ŠvýcarskaMěsto Lausanne – zájezdy pro školy do ŠvýcarskaMaison Cailler – exkurze do čokoládovny pro školyHrad v Gruyére – školní zájezdy do ŠvýcarskaHrad Chillon u Ženevského jezera – školní zájezdyHodiny Zytglogge – školní zájezdy do ŠvýcarskaČokoláda vyrobená v čokoládovně ve městě Broc – zájezdy pro školy do ŠvýcarskaCentrum města Bern – školní zájezdy

ŠVÝCARSKO PRO ŠKOLY

Číslo programu: CHP47

Informace

  • Návštěva výzkumného centra CERN ve Švýcarsku.
  • Exkurze k vodní přehradě Grande Dixence.
Ubytování: hostel/horská chalupa nedaleko Ženevského jezera.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 3x ubytováni
průvodce 3x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů
jízdné veřejnou dopravou
Ženeva – zájezdy pro školy do Švýcarska

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách, noční přesun k Bodamskému jezeru.

2. den: v ranních hodinách dorazíme k Bodamskému jezeru. LINDAU – procházka německého městečkem na ostrově Bodamského jezera. TECHNORAMA – návštěva vědecko-technického centra ve Švýcarsku.

Hrad Chillon u Ženevského jezera – školní zájezdy

3. den: přejezd do oblasti kolem města Ženeva. CERN – exkurze do areálu Evropské organizace pro jaderný výzkum, který proslavil unikátní urychlovači částic. ŽENEVA – prohlídka centra města, které patří mezi nejvýznamnější v zemi.

Ženevské jezero – školní zájezdy do Švýcarska

4. den: GRANDE DIXENCE – návštěva nejvyšší gravitační přehrady na světě. Během návštěvy přehrady vyjedeme lanovkou až na vrchol hráze a vydáme se na prohlídku vnitřních útrob hráze. CHATEAU DE CHILLON – navštívíme hrad na břehu Ženevského jezera, který patří mezi nejzachovalejší v zemi. Hrad navštívili básníci Byron a Shelley. MONTREUX – malebné městečko na břehu Ženevského jezera.

Výhled od přehrady Grande Dixence – školní zájezdy do Švýcarska

Alternativně: ZERMATT – výhled elektrickou železnicí do známého horského střediska. V Zermattu využijeme některé z horských drah. Například železnici na horu Gornergrat, kde si užijeme výhledy na Matterhorn a můžeme podniknout vycházku vysokohorskou krajinou.

Výroba čokolád značky Cailler – školní zájezdy do Švýcarska

5. den: GRUYÉRE – exkurze do sýrárny. NESTLÉ – návštěva továrny na čokoládu a muzea značky Maison Cailler ve městě Broc. Prohlídka je s ochutnávkou a samozřejmě je možné si zde čokoládu i zakoupit. BERN – projdeme si centrum hlavního města Švýcarska. V podvečerních hodinách již se vydáme na noční přejezd zpět do ČR.

Centrum města Bern – školní zájezdy

6. den: návrat v ranních hodinách zpět k budově školy.

Mapa

Předběžná cena:9 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.