Pobřeží v Chorvatsku – školní zájezdy do ChorvatskaPláže v Chorvatsku – pobyty pro školyNárodní park Krka – školní zájezdy do ChorvatskoMěsto Split v Chorvatsku – zájezdy pro školy do DalmácieLodní výlet po Kornatech – školní zájezdy do ChorvatskaHistorické centrum města Trogir – školní zájezdy do ChorvatskaArcheologické naleziště Solin – školní zájezdy do Chorvatska

KRÁSY DALMÁCIE S POBYTEM U MOŘE

Číslo programu: CHP06

Informace

  • Archeologická naleziště římských staveb.
  • Odpočinek u moře.

Poznávací zájezd do chorvatské Dalmácie s odpočinkem u moře. Pobyt je možné prodloužit na větší počet nocí a přidat další zajímavé výlety.

Ubytování: hotel / chatky a mobilní domy u moře.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 3x ubytováni
průvodce 3x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni
Pláže v Chorvatsku – pobyty pro školy

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách a noční přesun do Chorvatska.

2. den: v ranních hodinách příjezd do Chorvatska. KRKA – dopoledne se projdeme podél vodních kaskád v Národním parku Krka. V poledních hodinách dorazíme na ubytování a odpoledne si užijeme odpočinek u moře.

Národní park Krka – školní zájezdy do Chorvatsko

3. den: TROGIR (UNESCO) – prohlídka přímořského města se zachovalým historickým centrem. Mezi zajímavosti města patří pevnost Kamerlengo nebo katedrála svatého Vavřince. Odpoledne odpočinek u moře a možnost kratší procházky.

Historické centrum města Trogir – školní zájezdy do Chorvatska

4. den: SPLIT – návtěva druhého největšího města Chorvatska a centrum regionu. Projdeme si ty nejzajímavější stavby v centru města a uvidíme také zdejší přístav. SOLIN – projdeme si významné archeologické naležiště z období Římské říše, které se nachází na místě zaniklého města Salona. PEVNOST KLIS – na vyvýšeném vršku nad Splitem stojí bývalá vojenská pevnost, která patří mezi nejvýznamnější v zemi. Pevnost měla klíčovou úlohu pro vlastníky celé Dalmácie. Projdeme si pozůstatky pevnosti a užijeme si výhledy na Split, Středozemní moře a okolní vrcholky hor. Odpoledne se vrátíme na ubytování.

Archeologické naleziště Solin – školní zájezdy do Chorvatska

5. den: v ranních hodinách vyrazíme směrem na sever. KORNATI – celodenní lodní výlet do Národního parku Kornati, který se rozkládá po souostroví ve Jaderském moři. Největším ostrovem je Kornat s plochou takřka 33 km², na kterém se chovají ovce a pěstují olivy. Ve večerních hodinách odjezd a přesun zpět do ČR.

Lodní výlet po Kornatech – školní zájezdy do Chorvatska

6. den: návrat v ranních hodinách zpět k budově školy.

Předběžná cena:8 200 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.