Newgrange – školní zájezdy do IrskaNárodní park Wicklow – zájezdy pro školyKrajina v národním parku Wicklow – školní zájezdy do IrskaMonasterboice – školní zájezdy do IrskaHill of Tara – školní zájezdy do IrskaGlendalough – školní zájezdy do IrskaDublin Castle – školní zájezdy do IrskaDublin – zájezdy pro školy do IrskaDomy v Dublinu – zájezdy pro školy do Irska

DUBLIN A IRSKO LETECKY

Číslo programu: IRP02

Informace

  • Školní zájezd do Irska a hlavního města Dublinu.

Letecký zájezd pro školy do země keltských tradic.

Newgrange – školní zájezdy do Irska
Ubytování: hostel nebo hostitelské rodiny v Dublinu.
Stravování: snídaně nebo plná penze.
Cena zahrnuje
letenku + kabinové zavazadlo 4x ubytováni
průvodce 4x snídaně
doprava a transfery dle programu
Fakultativně
vstupné do objektů

 

Program

1. den: odlet v odpoledních hodinách z Prahy do Dublinu (u škol z Moravy možnost odletu z Vídně nebo Katovic). Transfer z letiště na hotel nebo k hostitelským rodinám.

2. den: DUBLIN – celodenní prohlídka hlavního města Irska. Prohlédneme si katedrálu svatého Patrika a sídlo prezidenta Dublin Castle. Navštívíme areál univerzity Trinity College, Národní muzeum nebo Národní galerii. Projdeme čtvrť Temple Bar či třídu O’Connell Street.

Katedrála svatého Patrika – školní zájezdy do Irska

3. den: tento den se vypravíme místním autobusem na jih od Dublinu. WICKLOW – projedeme malebné pohoří a zastavíme se na zajímavých místech. GLENDALOUGH – v údolí jezer se nachází klášter založený samotným svatým Kevinem už v 6. století. Projdeme se po areálu kláštera, kde uvidíme tradiční keltské kříže i tradiční válcovou věž. Projdeme se i k nedalekému jezeru. Odpoledne by nás čekala pěší turistika v pohoří nebo návštěva paláce Powerscourt.

Krajina v národním parku Wicklow – školní zájezdy do Irska

4. den: výlet na sever od Dublinu. HILL OF TARA – bájné místo, kde měli první irští králové své sídlo. NEWGRANGE – obrovský monument z doby neolitu, který je starý více jak 5000 let. Účel stavby není známý, ale zřejmě měla náboženský význam. MONASTERBOICE – místo se silným duchovním významem i cennými irskými kříži a válcovou věží.

Alternativně: TRIM CASTLE – projdeme si zříceninu největšího anglonormanského hradu.

Monasterboice – školní zájezdy do Irska

5. den: DUBLIN – dopoledne dokončíme prohlídku města Dublin. Odpoledne dojedeme na letiště a ve večerních hodinách přiletíme zpět do Prahy.

Dublin – zájezdy pro školy do Irska

Mapa

Předběžná cena:15 200 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.