Zámek CzochaProhlídka zámku Czocha – nacistická radiostaniceProhlídka polské keramičkyPolská keramička – exkurzeBolesławiec – místní keramikaBolesławiec – exkurze do výroby keramikyBolesławiec – exkurze do keramičkyBolesławiec – centrum městaBoleslavec – malování na keramikuBoleslavec – exkurze do keramičky

POLSKÁ KERAMIČKA A ZÁMEK CZOCHA

Číslo programu: DEP28

Informace

  • Exkurze do keramičky pro školy.
  • Školní zájezd na neobjevený zámek Czocha.
Bolesławiec – exkurze do výroby keramiky
Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů

 

Program

Odjezd v brzkých nočních nebo ranních hodinách a přejezd do Polska. BOLESLAWIEC – exkurze do skutečné výroby keramických výrobků s tradicí. Projdeme si celý proces výroby od formování hlíny, přes vypalování nebo kreslení až po samotnou expedici. Výrobky je zde možné zakoupit i za outletové ceny. Po exkurzi možnost prohlídky centra města.

Prohlídka polské keramičky

CZOCHA – prohlídka doslova pohádkového zámku v podhůří Jizerských hor. Po prohlídce zámku ještě možnost vycházky k přehradě nebo si zajet odpočinout do lázeňského městečka Świeradów-Zdrój. V odpoledních hodinách odjezd, přesun zpět k budově školy.

Zámek Czocha

Předběžná cena:900 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.