Z prohlídky AmsterdamuVyhlídkové molo u Haagu – školní zájezdy do HolandskaV parku miniatur Madurodam – zájezdy pro školyŠkolní zájezdy po Evropě – Atomium v BruseluŠkolní zájezd na náměstí Grande-Place v BruseluScheveningen – písečné duny u městaMěsto Haag v Holandsku – školní zájezdyAtomium a Mini-Europe v BruseluDomy v Amsterdamu

BENELUX: OKRUH PRO ŠKOLY

Číslo programu: SKP04

Informace

  • Poznávací zájezd pro školy do Belgie a Holandska.
Ubytování: hotel typu Ibis Budget.
Stravování: snídaně.
Cena zahrnuje
doprava 3x ubytováni
průvodce 3x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů
Vyhlídkové molo u Haagu – školní zájezdy do Holandska

Během zájezdu zažijete:

  • Sledování květinové burzy, ze které pestrobarevné květy proudí do celého světa.
  • Plavba lodí po největším námořním přístavu v Evropě.
  • Výlet na zřejmě největší vodní dílo na světě.

Program

1. den: odjezd ve večerních hodinách. Noční přesun přes Německo.

2. den: FLORA HOLLAND – slavná burza, na které se obchoduje s barevnými květinami a dále se posílají do světa. Uvidíme moderní aukční místnost i rušné skladiště květin. AMSTERDAM – prohlídka holandské metropole, která se rozprostíra mezi vodními kanály. Uvidíme nejvýznamnější budovy města a navštívíme Říšské muzeum. Čeká nás i plavba lodí po kanálech. V podvečerních hodinách přesun na ubytování.

Domy v Amsterdamu

3. den: HAAG – jedno z nejvýznamnějších holandských měst. Haag se sídlem holandských panovníků i Mezidárodního soudního dvora. MADURODAM – park miniatur se stavbami z celého Holandska. V parku jsou miniatury nejvýznamnějších budov Nizozemska v měřítku 1:25 včetně plujících lodí a jezdících vlaků. SCHEVENINGEN – navštívíme pobřežní letovisko. Mimo dlouhé písečné pláže jsou písečné duny. vyhlídkové molo i pozůstatky pohraničního opevnění.

Město Haag v Holandsku – školní zájezdy

4. den: EUROPOORT – vyhlídková plavba po největším námořním přístavu v Evropě, který se nachází u města Rotterdam.  ZEELAND – navštívíme provincii, která se rozkládá po ostrovech a poloostrovech v moři. Navštívíme protipovodňové zábrany Delta Werk, které jsou považovány za největší vodní dílo na světě.

Most v oblasti Zeeland – školní zájezdy

5. den: ANTVERPY – čeká nás ranní prohlídka centra města. BRUSEL – celý zbytek dne strávíme celodenní prohlídkou hlavního města Belgie. Mimo historických památek uvidíme i věž Atomium.

Atomium a Mini-Europe v Bruselu

6. den: návrat v ranních hodinách zpět k budově školy.

Předběžná cena:8 700 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.