Školní zájezd – Reichstag v BerlíněPalác Zwinger v Drážďanech – zájezdy pro školy do NěmeckaKupole Reichstagu – školní zájezdy do NěmeckaKatedrála v Míšni – školní zájezdy do NěmeckaHistorické centrum Drážďan – školní zájezdy do NěmeckoCentrum města Míšeň u řeky Labe – zájezdy pro školy do NěmeckaCentrum Berlína – zájezdy pro školyBerliner Dom – školní zájezdy do Berlína

BERLÍN A DRÁŽĎANY

Číslo programu: DEP19

Informace

  • Se zastávkou v Míšni.
  • Během období adventu s možností návštěvy vánočních trhů.
Historické centrum Drážďan – školní zájezdy do Německo

 

Ubytování: hostel – vícelůžkové pokoje (v případě zájmu hotel – dvoulůžkové pokoje).
Stravování: snídaně.
Cena zahrnuje
doprava 1x ubytováni
průvodce 1x snídaně
cestovní pojištění
Fakultativně
vstupné do objektů
jízdné veřejnou dopravou

Program

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách od budovy školy a přejezd do Německa. DRÁŽĎANY – hlavní město spolkové republiky bývá přezdíváno jako “Florencie na Labi”. Ve městě si projdeme historické centrum města. Ve městě navštívíme například kostel Frauenkirche, projdeme si rezidenci nebo dojdeme k paláci Zwinger. V případě zájmu můžeme jít na prohlídku galerie v Zwingeru, navštívit některé z muzeí (oblíbené je Německé hygienické muzeum) nebo Skleněnou manufakturu Volkswagen.

Palác Zwinger v Drážďanech – zájezdy pro školy do Německa

Alternativně: MÍŠEŇ – zde si projdeme historické centrum a vystoupíme k hradu Albrechtsburg, kde sídlili saští kurfiřti. Večer přejedeme na ubytování v hostelu.

Centrum města Míšeň u řeky Labe – zájezdy pro školy do Německa

2. den: BERLÍN – celodenní prohlídka hlavního města Německa. Při návštěvě Berlína uvidíme například Braniborskou bránu, náměstí Alexanderplatz, známý obchodní dům KaDeWe, Berlínský dóm, pozůstatky Berlínské zdi nebo Židovský památník. Budeme moci navštívit interiér budovy Reichstagu nebo některé z muzeí na Ostrově muzeí. V případě zájmu je také možnost návštěvy vyhlídkové plošiny na Berlínské televizní věži. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR a návrat ke škole v pozdních večerních nebo nočních hodinách.

Centrum Berlína – zájezdy pro školy

Mapa

Předběžná cena:3 300 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.