V centru Lipska – školní zájezdyPamátník Bitvy národů – zájezdy pro školy do NěmeckaLipsko – památník Bitvy národůBudovy v centru Lipska – zájezdy pro školy

LIPSKO A BAUHAUS

Číslo programu: DEP32

Informace

  • Při termínu v období adventu si necháme čas i na vánoční trhy v Lipsku.
Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
Budovy v centru Lipska – zájezdy pro školy

Program

Odjezd v brzkých nočních nebo ranních hodinách a přejezd do Německa. DESSAU (UNESCO) – návštěva města, ve kterém se nachází slavná budova významné umělecké školy. BAUHAUS – manifest funkcionalismu postavený podle návrhu architekta a ředitele školy Waltera Gropiuse. Možnost návštěvy Muzea Bauhaus v centru města.

Škola Bauhaus v Dessau

LIPSKO – odpolední prohlídka centra města. I přes zničení centra města během 2. světové války se v něm dochovalo mnoho budov. Svou pozornost si zaslouží renesanční Stará radnice, budova německého Nejvyššího správního soudu či kostel Sv. Mikuláše. Ve městě se nachází největší nádraží na světě podle rozlohy. PAMÁTNÍK BITVY NÁRODŮ – pomník připomíná vítěznou bitvu Pruska nad Napoleonem z roku 1813. Jedná se o největší pomník v Evropě. Ve večerních hodinách návrat k budově školy. V odpoledních hodinách odjezd, přesun zpět k budově školy.

Památník Bitvy národů – zájezdy pro školy do Německa

Předběžná cena:700 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.