Školní zájezd k jezeru KönigseeŠkolní exkurze na Orlí hnízdoSolný důl v Bavorsku – školní zájezdySilnice na Orlí hnízdo – školní zájezdyLodičky na jezeře Königsee – zájezdy pro školyJezero Königsee – zájezdy pro školy

KOUZELNÉ BERCHTESGADENSKO A ORLÍ HNÍZDO

Číslo programu: DEP08

Informace

Poznávací zájezd do Berchtesgadenska, které je proslulé nevšedními přírodními krásami. Projdete se i okolo známého kostelíku v obci Ramsau, který je velmi často fotografován na prospekty. Perlou národního parku je jezero Königssee, proslulé po celém světě. Křišťálově průzračná voda má kvalitu pitné vody, jezero je jako norský fjord ohraničeno strmými horskými stěnami.

Přeprava: komfortní autokar
Cena zahrnuje
doprava průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni
Jezero Königsee – zájezdy pro školy

V případě zájmu se dá program poupravit nebo některou z památek zaměnit s návštěvou jiného zajímavého místa, například centra Salzburgu. Během zájezdu se pravděpodobně využije v jednom případě místního autobusu (aby autobus mohl udělat bezpečnostní přestávku).

Program

Odjezd v nočních hodinách. Ranní příjezd do oblasti Berchtesgadenu.

KEHLSTEIN – výlet místním autobusem po horské silnici na Orlí hnízdo (Hitlerova čajovna). Dnes se jedná o výletní restauraci s kruhovými výhledy do krajiny.

Zájezdy pro školy na Orlí hnízdo

BERCHTESGADEN – prohlídka solného dolu s podzemním jezerem, lanovkou a klasickou skluzavkou.

Solný důl v Bavorsku – školní zájezdy

KÖNIGSSEE – jezero uprostřed národního parku je obklopeno vysokými horami, jejichž králem je Watzmann. Lodí přes Královské jezero ke kostelu sv. Bartoloměje.

Lodičky na jezeře Königsee – zájezdy pro školy

Odjezd ve večerních hodinách, návrat v nočních nebo ranních hodinách.

Mapa

Předběžná cena:1 400 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.