Hitlerovo Orlí hnízdoPlavba lodí po nejčistším jezeře KönigseeKostel svatého BartolomějePřístaviště lodí na jezeře KönigseePřístaviště lodí na jezeře KönigseeKostel svatého Bartoloměje a masiv WatzmannHitlerovo Orlí hnízdoElektrickou lodí po jezeře KönigseeBouřkové mraky nad kostelem St. Bartholma

KOUZELNÉ BERCHTESGADENSKO A ORLÍ HNÍZDO

Číslo programu: LMJUYH

Popis

Poznávací zájezd do Berchtesgadenska, které je proslulé nevšedními přírodními krásami. Projdete se i okolo známého kostelíku v obci Ramsau, který je velmi často fotografován na prospekty. Perlou národního parku je jezero Königssee, proslulé po celém světě. Křišťálově průzračná voda má kvalitu pitné vody, jezero je jako norský fjord ohraničeno strmými horskými stěnami.

Přeprava: klimatizovaným autobusem vybaveným toaletou a bezpečnostními pásy na všech sedadlech, klasické občerstvení.
Cena zahrnuje
doprava průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

V případě zájmu se dá program poupravit nebo některou z památek zaměnit s návštěvou jiného zajímavého místa, například centra Salzburgu. Během zájezdu se pravděpodobně využije v jednom případě místního autobusu (aby autobus mohl udělat bezpečnostní přestávku).

Program

Odjezd v nočních hodinách. Ranní příjezd do oblasti Berchtesgadenu.

KEHLSTEIN – výlet na Orlí hnízdo (Hitlerova čajovna), dnes výletní restaurace s kruhovým výhledem.

BERCHTESGADEN – prohlídka solného dolu s podzemním jezerem, lanovkou a klasickou skluzavkou.

KÖNIGSSEE – jezero uprostřed národního parku je obklopeno vysokými horami, jejichž králem je Watzmann. Lodí přes Královské jezero ke kostelu sv. Bartoloměje a k Zadnímu jezeru. Vycházka na salaš, možnost ochutnávky (podmáslí, sýr, uzené, pálenka).

Odjezd ve večerních hodinách, návrat v nočních nebo ranních hodinách.

Mapa

Přibližná cena:1 200