Zábavní park Energylandia – školní výletŠkolní výlet do parku EnergylandiaKrakow – zájezdy pro školyKrakov – zájezdy pro školy

PARK ENERGYLANDIA A KRAKOV

Číslo programu: PLE12
1 den

Informace

Navštivte největší zábavní park v Polsku, který nabízí desítky nejrůznějších atrakcí. Zábavní park je rozdělený na několik tématických částí. Vstupenka do parku umožňuje neomezené vstupy a jízdy na atrakcích v průběhu celého dne. V odpoledních hodinách přejezd do nedalekého města Krakov (Kraków), kde nás čeka podvečerní prohlídka historického centra města.

Ubytování: bez ubytování.
Stravování: vlastní.
Cena zahrnuje
doprava malé občerstvení v zábavním parku
průvodce vstupné do parku
Fakultativně
stravování
cestovní pojištěni
Školní výlet do parku Energylandia

Program

Odjezd v nočních nebo ranních hodinách (podle polohy školy). Přejezd do Polska.

ENERGYLANDIA – návštěva největšího zábavního parku v Polsku. V parku se nalézají desítky atrakcí v několika tématicky rozdělených částech areálu.

Zájezdy pro školy do zábavního parku Energylandia

V odpoledních hodinách přejezd do nedalekého Krakova. KRAKOV – podvečerní prohlídka historického centra druhého největšího města Polska. RYNEK GLOWNY – hlavní náměstí Krakova v jehož středu stojí budova historické tržnice Sukiennice. HRAD WAWEL – bývalý královský hrad stojí na návrší nad řekou Visla.

Krakov – zájezdy pro školy

Ve večerních hodinách odjezd, během noci návrat k budově školy.

 

Mapa

Předběžná cena:2 000 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.