Zámek Artstetten – zájezdy pro školyVídeňská radnice – zájezdy pro školy do VídněVídeň – zájezdy pro školy do RakouskaÚdolí Wachau v Rakousku – školní výletyKlášter Melk v Rakousku – školní zájezdyHorní Belveder ve Vídni – školní zájezdy do Vídně

VÍDEŇ A ÚDOLÍ WACHAU

Číslo programu: ATP19

Informace

  • Největší zajímavosti Dolního Rakouska.
  • Vídeň a kouzelné údolí Wachau pro školy.
Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce 2x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů
Vídeňská radnice – zájezdy pro školy do Vídně

Program

1. den: odjezd v nočních hodinách od budovy školy. MARIA TAFERL – bazilika je známým poutním místem s výhledy na údolí řeky Dunaj. ARTSTETTEN – malý renesanční zámek vlastnila rakouská císařská rodina. Jedním z posledních pánů byl následník trůnu František Ferdinand, který je zde i se svou chodí Žofií Chotkovou pohřben. MELK – velký krášter trůní na vršku nad tokem řeky Dunaj.

Klášter Melk v Rakousku – školní zájezdy

2. den: autobusem projedeme nejznámější rakouské údolí i jeden nejkrásnějších úseků řeky Dunaj a zastavíme na zajímavých místech. ÚDOLÍ WACHAU – asi 30 kilometrů dlouhé údolí obklopené vinicemi je zapsané na seznamu UNESCO. DÜRNSTEIN – malé městečko stojí na břehu řeky Dunaj. Vycházka na hrad s výhledy na městečko i údolí Wachau a také možnost prohlídky klášterního muzea.

Vesnička Dürnstein v údolí Wachau – zájezdy pro školy

3. den: VÍDEŇ – celodenní prohlídka hlavního města Rakouska. V odpoledních hodinách možnost nákupů v obchodním domě Primark. Návrat ve večerních nebo nočních hodinách zpět k budově školy.

Horní Belveder ve Vídni – školní zájezdy do Vídně

Mapa

Předběžná cena:4 600 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.