CHORVATSKO S VÝLETY PRO ŠKOLY

Číslo programu: CHP05
7 dní

Informace

  • Krásné národní parky s úchvatnou přírodou i historická města.

Pobyt u moře v Chorvatsku s výlety. Program je možné prodloužit na větší počet dnů a doplnit o výlety na další zajímavá místa pro školy v Chorvatsku.

Ubytování: hotel / chatky a mobilní domy u moře.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 4x ubytováni
průvodce 4x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

 

Program

1.den: odjezd v podvečerních hodinách, noční přesun do Chorvatska.

2.den: v dopoledních hodinách dojedeme na ubytování. Odpoledne podnikneme vycházku v okolí kempu a odpočineme si u moře.

3.den: ŠIBENIK – projdeme si historické centrum města. Nejznámější stavbou centra města je katedrála svatého Jakuba. Nakonec vystoupáme na některou z pevností nad městem. KRKA – projdeme se po stezce vedoucí mezi vodopády a říčními lagunami v národníkm parku Krka. Národní park proslavilo množství kaskád na řece Krka. Tou nejslavnější kaskádou je Skradinski buk, která dosahuje výšky 46 metrů. Ve zbytku dne si můžeme odpočinout u moře.

4.den: ZADAR – prohlídka města se zajímavým historickým centrem. NIN – centrum městečka leží na poloostrově v mořské zátoce. Odpoledne pobyt u moře.

5.den: v dopoledních hodinách výlet. Odpoledne pobyt u moře.

6. den: v ranních hodinách odjezd od ubytování. PLITVICKÁ JEZERA – navštívíme vyhlášený národní park v chorvatském vnitrozemí. Podnikneme pěší vycházku podél vodopádů a jezer v národním parku. Některými úseky se budeme moci popovézt lodičkou.

7. den: návrat v dopoledních hodinách zpět k budově školy.

Mapa

Předběžná cena:8 900 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.