Vídeň – zámek BelvedereVídeň – zámecké zahrady Schönbrunn a skleníkVídeň – Národní opera a tradiční tramvajVídeň – koňské povozy u katedrály svatého ŠtěpánaVídeň – katedrála svatého ŠtěpánaVídeň – interiér katedrály svatého ŠtěpánaŠkolní zájezd do Vídně – HundertwasserhausVídeň – císařský palác Hofburg

VÍDEŇ A OKOLÍ

Číslo programu: ATP19

Informace

  • Když Vídeň, proč ne hned na 2 dny?
  • Bude čas i na méně známá místa i okolí Vídně.

 

Ubytování: hostel.
Stravování: snídaně.
Cena zahrnuje
doprava 1x ubytováni
průvodce 1x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů

 

 

Program

1. den: odjezd v nočních hodinách od budovy školy. Podnikneme celodenní prohlídku Vídně. VÍDEŇ – hlavní město Rakouska s zajímavým historickým jádrem. Podíváme se na Hofburg, katedrálu sv. Štěpána, Hundertwasserhaus a další zajímavosti města. Podle času a zájmu můžeme navštívit i některé interiéry pamětihodností. V podvečer budeme mít volno a čas na večeři. Večer už nás čeká jen přesun na ubytování v hostelu ve Vídni.

Vídeň – Národní opera a tradiční tramvaj

2. den: SCHÖNBRUNN – ráno se zastavíme u významného zámku, který byl rezidencí rakouských císařů. LAXENBURG – jeden z nejkrásnějších evropských zámeckých parků, kterému vévodí ostrovní hrad Franzensburg. My se v parku poklidu projdeme. KAHLENBERG – vyhlídkový vrchol nad Vídní obklopený vinicemi. Alternativně také možnost nákupů v obchodním domě Primark. V podvečerních hodinách odjezd, v pozdních večerních hodinách návrat k budově školy.

Mapa

Předběžná cena:2 700 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.