Zájezdy pro školy – adventní trhy v Norimberku a NěmeckuVečerní Norimberk – advent v NorimberkuVánoční Norimberk – školní zájezdy do NěmeckaVánoční Norimberk – adventní zájezdyVánoce v Německu – zájezdy pro školyŠkolní zájezdy za adventem v NěmeckuŠkolní zájezdy – adventní Norimberk

ADVENTNÍ NORIMBERK

Číslo programu: DEP08

Informace

Norimberské historické jádro města patří mezi nejkrásnější v Bavorsku. Adventní trh je hojně navštěvován turisty z celého světa.

Školní zájezdy – adventní Norimberk
Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

 

Program

Odjezd v nočních hodinách. Přesun směrem na Rozvadov a do Norimberku.

Prohlídka centra Norimberku (s průvodcem) * CÍSAŘSKÝ HRAD – vypíná se na skalnatém návrší nad historickým jádrem města. Z věže Sinwellturm je pěkný výhled na město. DÜRERŮV DŮM – muzeum slavného malíře. HAUPTMARKT – srdce starého města, gotická Krásná studna, kostel Panny Marie (Frauenkirche) s orlojem. Z dalších památek je zajímavá krytá Katova lávka, vodárenská věž, kostel sv. Vavřince, Nasavský dům, hrázděné domy, městské hradby a romantické úzké uličky.

Vánoce v Německu – zájezdy pro školy

Adventní trh * jeden z nejznámějších adventních trhů v Německu. Na starobylém náměstí Hauptmarkt je více než 180 stánků s bavorskými specialitami. Slavné norimberské klobásy, pečené kaštany a voňavé perníky koupíte právě zde. Zavoní svařené víno i horký punč.  Krásnou adventní výzdobu mají i přilehlé obchody. Budete-li mít štěstí, potkáte čerty s Mikulášem a andělem.

Advent v Norimberku – školní zájezdy

Předpokládaný odjezd v podvečerních hodinách. Návrat v nočních hodinách.

Mapa

Předběžná cena:1 200 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.