Zřícenina hradu Lichtenfels – zájezdy pro školy do RakouskaZámek Rosenburg – školní výletZámek Rosenburg – RakouskoZámek Rosenburg – Dolního RakouskoZahrada víry u kláštera AltenburgTerasy kláštera AltenburgSokolnictví na zámku RosenburgSokolnická ukázka u zámku RosenburgPřehradní hráz nádrže OttensteinProhlídka kláštera Altenburg – zájezdy pro školy do RakouskaPodzemí kláštera AltenburgPod klášterem AltenburgKlášter Altenburg – školní výlety a zájezdyKlášter Altenburg v RakouskuHráz přehrady OttensteinHrad Lichtenfels u přehrady OttensteinExpozice kláštera AltenburgAltenburg – klášter v Dolním Rakousku

NEZNÁMÉ PERLY DOLNÍHO RAKOUSKA

Číslo programu: DEP28

Informace

Navštívíme klášter Altenburg a zámek Rosenburg. Také se projdeme podél přehrady Ottenstein ke zřícenině hradu.

Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
Klášter Altenburg – školní výlety a zájezdy

Program

Odjezd v brzkých nočních nebo ranních hodinách a přejezd do Rakouska. LICHTENFELS – projdeme se ke zřícenině hradu nad přehradou Ottenstein. Možnost 2,5 kilometrů dlouhé procházky podél břehu přehrady Ottenstein až k její přehradní hrázi. ALTENBURG – malebný benediktinský klášter obklopen krásnými zahradami. Můžeme se vydat na zajímavou prohlídku interiérů, které nás zavedou i do podzemí kláštera nebo na vyhlídkovou terasu.

Altenburg – klášter v Dolním Rakousku

ROSENBURG – na renesančním zámku zažijeme ukázku dravých ptáků a orlů. Projdeme si i interiér zámku a odpočineme si v zámecké parku. Alternativně také možnost návštěvy kláštera Zwettl. V podvečerních hodinách odjezd, přesun zpět k budově školy.

Sokolníci na zámku Rosenburg

 

Předběžná cena:900 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.