Dopravní muzeum SpeyerTechnické muzeum SpeyerTechnické muzeum Sinsheim – výstava motocyklůTechnické muzeum Sinsheim – ConcordeStuttgart – zámekStuttgart – Porsche MuseumStuttgart – muzeum značky Mercedes BenzStuttgart – muzeum vozů Mercedes BenzStuttgart – městoŠkolní zájezd – muzeum Mercedes BenzStuttgart – divadloSpeyer – muzeum technikySpeyer – katedrálaSpeyer – Boeing 747 od společnosti LufthansaNový zámek ve StuttgartuMuzeum značky Mercedes Benz – školní zájezdMuzeum Speyer – záchranářská loďMuzeum Speyer – vesmírný raketoplánMuzeum Speyer – historická auta a veterányMuzeum Mercedes BenzMuzeum Mercedes Benz – StuttgartKatedrála ve městě SpeyerInteriér letadla v muzeu Speyer

STUTTGART A DOPRAVNÍ MUZEA

Číslo programu: DEP22

Informace

  • Za výrobou automobilů i za legendárními letouny.
  • Nejvyhlášenější muzea techniky a automobilismu v Německu.

Vyrazte na krátký poznávací zájezd pro školy zaměřený na technická muzea, ve kterých uvidíte opravdové unikáty. Naživo totiž spatřit vermírný raketoplán, Concorde či úprvně první vůz Karla Benze je opravdu nevšední zážitek. A takových technických zajímavostí bude k vidění mnohem víc. Mimo muzeí se vydáme i na závodní okruh a ve zbytku času si projdeme historická centra měst, kde si budeme moci od technických divů odpočinout.

Speyer – Boeing 747 od společnosti Lufthansa
Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce 2x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů

 

 

Program

1. den: odjezd v nočních nebo ranních hodinách od budovy školy. Přesun na západ Německa. SINSHEIM – dopravní muzeum nadchne snad každého milovníka techniky. Mezi největší lákadla patří nadzvukové letouny Concorde a Tupolev Tu-144.

Technické muzeum Sinsheim – Concorde

2. den: SPEYER – druhé dopravní muzeum nabízí neméně zajímavé exponáty. Hned venku určitě nepřehlédnete Boeing 747. Uvnitř mají zase umístěný sovětský raketoplán Buran. HOCKENHEIMRING – navštívíme známý závodní okruh. Vydáme se na prohlídku s průvodcem a navštívíme přilehlé muzeum motorsportu.

Muzeum Speyer – vesmírný raketoplán

3. den: STUTTGART – celý den strávíme ve významném městě německého automobilového průmyslu. Navštívíme muzeum automobilů Mercedes Benz a Porsche. V případě automobilky Porsche se vydáme i na exkurzi do továrny na modely 911 a 718. Ve zbytku času si projdeme historické centrum města a na závěr dne si také můžeme užít výhledy z televizní věže.

Stuttgart – muzeum vozů Mercedes Benz

4. den: návrat v nočních nebo brzkých ranních hodinách zpět.

Mapa

Předběžná cena:5 600 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.