Výroba motorů BMW ve městě Steyr – exkurze pro školyTechnika v dolu na těžbu železné rudy – exkurze pro školyVrchol PöstlingbergProcházka soutěskou Nothklamm v pohoří Gesäuse – zájezdy pro školyVečerní umělecké muzeum Lentos – LinecVěž linecké katedrály MariendomVýhled na Linec z vrchu PöstlinbergVečerní LinecPoutní bazilika na vrcholu PöstlingbergLinz – Ars Electronica CenterLinec – zámecké návrší SchlossbergLinec – vrchol PöstlingbergLinec – umělecká galerie LentosLinec – prohlídka Ars Electronica CenterLinec – náměstí HauptplatzLinec – dráha PöstlingbergbahnLinec – Ars Electronica CenterLinec – katedrála MariendomLinec – linecké pečivoV továrně BMW v rakouském městě Steyr – exkurze pro školyTraktory Steyr vyráběné v Rakousku – školní zájezd s exkurzíSoutěska Nothklamm v Národním parku Gesäuse – zájezd pro školyPovrchový lom ve Štýrsku – exkurze pro školyCentrum města Steyr

RAKOUSKO – OD RUDY AŽ PO AUTO

Číslo programu: ATP19

Informace

  • Navštívíme důl na železnou rudu, výrobu motorů do vozů BMW i továrnu na traktoy.
  • Moderní vědeckotechnické centrum Ars Electronica v Linci.
Technika v dolu na těžbu železné rudy – exkurze pro školy
Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce 2x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů

V případě zájme je možné program prodloužit a doplnit návštěvou továrny BMW v Mnichově, Řezně nebo jiném bavorském závodě.

Program

1. den: odjezd v nočních hodinách od budovy školy. V ranních hodinách přijedeme do Rakouska. STEYR – nejprve se vydáme na exkurzi do výroby traktorů Steyr v hornorakouském městě St. Valentin. BMW STEYR – poté půjdeme na exkurzi do továrny světoznámého výrobce vozů BMW. Závod v rakouském městě Steyr je atypický tím, že je zaměřený na produkci zážehových i vznětových motorů. Ty se poté montují do vozů BMW a Mini po celém světě. Pokud by vybil čas (záleží podle časů prohlídek), zastavili bychom ještě na prohlídku centra města Steyr. V podvečerních hodinách přejedeme na ubytování.

Výroba motorů BMW ve městě Steyr – exkurze pro školy

2. den: ABENTEUER ERZBERG – navštívíme lom na železnou rudu. Projedeme se skrze něj na speciálně upraveném dampru. NOTHKLAMM – ve zbytku dne se vydáme na procházku malebnou soutěskou v oblasti Národního parku Gesäuse. V případě zájmu půjdeme i na prohlídku jeskyně KrausHöhle.

Povrchový lom ve Štýrsku – exkurze pro školy

3. den: LINEC – projdeme si centrum jednoho z průmyslových center Rakouska. Prohlídneme si katedrálu Mariendom i hradní návrší. Navštívíme centrum moderních technologií Ars Electronica Center. PÖSTLINBERG – na závěr se zastavíme na vyhlídce nad městem Linec u známého poutního místa.

Linec – prohlídka Ars Electronica Center

Mapa

Předběžná cena:5 100 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.