Pevnost Königstein v době adventuPevnost Königstein v Německu – zájezdy pro školyPevnost Königstein nad údolím LabeCentrum města Drážďany – školní zájezdy do NěmeckaAdvent na pevnosti Königstein – školní zájezdy

PEVNOST KÖNIGSTEIN A DRÁŽĎANY

Číslo programu: DEP33

Informace

  • Při termínu v období adventu si necháme čas na vánoční trhy v Drážďanech.

 

Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
Pevnost Königstein nad údolím Labe

Program

Odjezd v brzkých nočních hodinách a přejezd do Německa. Nejprve projedeme skrze oblast Česko-saského Švýcarska. KÖNIGSTEIN – mohutná vojenská pevnost se rozkládá na strmé skále nad řekou Labe. Projdeme si muzejní expozice a užijeme výhledy z vojenských bašt. Kolem poledne přejedeme do hlavního města Saska, ve kterém strávíme zbytek dne.

Pevnost Königstein v době adventu

DRÁŽĎANY – skvostné město na Labi, které vstalo z popela náletů druhé světové války a dnes se pyšní cennými stavbami. Prohlédneme si interiér kostela Frauenkirche a prohlédneme si nejdůležitější budovy v centru. Fakultativně můžeme navštívit například Zwinger, Německé hygienické muzeum, továrnu Volkswagen nebo jiné atraktivity města. V případě zájmu možnost nákupů v obchodním domě Primark. V podvečerních hodinách odjezd, návrat zpět k budově školy ve večerních hodinách.

Palác Zwinger v Drážďanech – školní zájezdy

Mapa

Předběžná cena:900 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.