Vyhlídka z pevnosti HohensalzburgNová radnice v Mnichově – zájezdy pro školyHangar-7 v Salzburgu – školní zájezdyExkurze do výroby vozů Audi – exkurze pro školyCentrum města Salcburk – zájezdy pro školyBMW Welt a Olympijská věž v Mnichově – školní zájezdyAnglická zahrada v Mnichově – školní zájezdy do Německa

MNICHOV A SALZBURG

Číslo programu: DEP29

Informace

  • Krátký školní zájezd za technikou i historií.
Centrum města Salcburk – zájezdy pro školy

Poznávací zájezd do dvou od sebe nepříliš vzdálených měst – Mnichova a Salzburgu. Vzdělávací exkurze je zaměřená nejen na historii a kulturu, v obou městech navštívíme i zajímavá technická muzea. Navíc se stavíme v muzeu značky Audi v bavorském městě Ingolstadt. V případě zájmu je možné program upravit a přiřadit exkurzi do skutečné výroby vozů v Mnichově.

Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 1x ubytováni
průvodce 1x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů

Tip: Za cenu přibližně € 26 / € 13 (dospělí / do 15 let) je možné také koupit Salzburskou kartu, se kterou bychom mohli volně navštívit například tyto zajímavosti:

  • Pevnost Hohensalzburg
  • Rezidenci biskupů (DomQuartier Salzburg)
  • Rodný dům W. A. Mozarta
  • Plavba po řece Salzach na vyhlídkové lodi
  • Galerii moderního umění Mönchsberg nebo muzeum přírody Haus der Natur
  • a další…

 

Program

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách od budovy školy. Přejezd do Německa. INGOLSTADT – návštěva muzea značky Audi. Alternativně možnost zastávky v Norimberku. MNICHOV – zbytek dne strávíme v hlavním městě Bavorska. Projdeme si to nejzajímavější v centru města a Olympijský park. BMW – zavítáme do světa vozů této bavorské automobilky. Navštívíme BMW Welt a muzeum automobilů. V případě zájmu možnost exkurze do výroby. V případě zájmu můžeme vyjet na Olympijskou věž s výhledy na celý Mnichov i nedaleké Alpy.

Anglická zahrada v Mnichově – školní zájezdy do Německa

2. den: SALZBURG – projdeme si historické centrum města na řece Salzach. HOHENSALZBURG – honosná pevnost trůní na skále nad městem. Během prohlídky pevnosti si užijeme výhledy na město a projdeme si muzejní expozice věnované historii pevnosti a vojenství. HANGAR-7 – muzeum letadel a techniky ze sbírek místní společnosti RedBull. Ve večerních hodinách odjezd domů a návrat zpět k budově školy v nočních hodinách.

Hangar-7 v Salzburgu – školní zájezdy

Mapa

Předběžná cena:3 300 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.