Západ slunce na mole v Brightonu (školní zájezdy do Anglie)Weald and Downland Living Museum – školní zájezdy do Anglie (foto Michael Gaylard)Věž Spinnaker Tower v Portsmouth – zájezdy pro školy do AnglieSkalní útesy Beachy Head – školní zájezdyRoyal Pavilion v Brightonu – zájezdy pro školy do AngliePevnost Tower v Londýně – školní zájezdy do AnglieHastings – školní zájezdy do AnglieBudova parlamentu v Londýně – zájezdy do Velké BritánieBílé útesy u Doveru – zájezdy pro školy do Anglie

BRIGHTON: JAZYKOVÝ KURZ S VÝLETY

Číslo programu: UKP22

Informace

  • Pobyt s výlety v malebném přímořském letovisku.
  • Poslední den strávíme celodenní prohlídkou toho nejzajímavějšího z Londýna.

Poznávací zájezd s jazykovým kurzem v Brightonu (příp. vě městě Worthing) pro školy. Během zájezdu podnikneme po dopolední výuce několik výletů podél jižního pobřeží Velké Británie. Projdeme se po křídových útesech, navštívíme přímořská letoviska nebo si prohlédneme historické doky. Navštívíme také skanzen lidových stavení z anglického venkova.

Ubytování: v hostitelských rodinách, 2–4 studenti v jedné rodině.
Stravování: polopenze + obědový balíček.
Cena zahrnuje
doprava Eurotunnel/trajekt do Velké Británie 4x ubytováni
průvodce 4x polopenze + obědový balíček výuka AJ
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni
Západ slunce na mole v Brightonu (školní zájezdy do Anglie)

Program

1. den: Odjezd v dopoledních hodinách, noční přesun přes Německo do Londýna. Cesta trajektem nebo Eurotunnelem přes kanál La Manche.

2. den: BRIGHTON – prohlídka přístavního města s návštěvou zdejších atraktivit. Procházka po kamenité pláži. ROYAL PAVILION – královský palác postavený v orientálním stylu. I360 – pohyblivá plošina tvaru létajícího talíře vás vyveze na vyhlídkovou věž do výšky 138 metrů. SEA LIFE – možnost návštěvy mořského akvária. BRIGHTON PIER – vyhlídkové molo s atrakcemi je symbol města. V podvečerních hodinách se ubytujeme v hostitelských rodinách.

Pláž v Brightonu – zájezdy pro školy do Velké Británie

3. den: dopoledne výuka v místní jazykové škole.

Odpolední výlet do okolí: PORTSMOUTH – pobřežní město s královským přístavem. Vydáme se na prohlídku Portsmouth Historic Dockyard, kde si projdeme jednu z vystavených historických lodí, navštívíme muzeum a projedeme se po přístavu vyhlídkovou lodí.

Věž Spinnaker Tower v Portsmouth – zájezdy pro školy do Anglie

4. den: dopoledne výuka v místní jazykové škole.

Odpolední výlet do okolí: BEACHY HEAD – křídový mys, který je s výškou 162 metrů nejvyšším ve Velké Británii. Procházka po útesy.

Skalní útesy Beachy Head – školní zájezdy

5. den: dopoledne výuka v místní jazykové škole.

Odpolední výlet do okolí: WEALD & DOWNLAND LIVING MUSEUM – rozsáhlý skanzen anglického venkova. V krajině národního parku South Downs je zde umístěno více než 50 zachráněných staveb, které ukazují způsob života v období posledních 1000 let. Ve zbylém čase si ještě vychutnáme odpočinek ve městě Brighton. Možnost nákupů v obchodním domě Primark.

Weald and Downland Living Museum – školní zájezdy do Anglie (foto Michael Gaylard)

6. den: LONDÝN – celodenní prohlídka královské metropole Velké Británie. Prohlídku začneme u Westminsterského paláce se známou věží Big Ben. Poté se podél Downing street 10 projdeme k Buckinghamskému paláci. Přes Trafalgarské náměstí kolem budovy Národní galerie dojdeme do čtvrtí SOHO a Chinatown. Odpočinout si můžeme třeba v centru kulturního dění Covent Garden. V odpoledních hodinách se vydáme kolem katedrály svatého Pavla k budově Tate Modern a replice divadla Globe. Projdeme se po mostě Tower Bridge a nakonec navštívíme královskou pevnost Tower. Je možné ještě pokračovat automatizovanou drahou DLR přes obchodní čtvrť Canary Wharf do čtvrti Greenwich. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna a přesun přes kanál La Manche.

Budova parlamentu v Londýně – zájezdy do Velké Británie

7. den: návrat v poledních hodinách zpět ke škole.

Mapa

Předběžná cena:14 000 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.