Školní zájezdy do LondýnaŠkolní zájezdy do HastingsŠkolní zájezdy – OxfordRoyal Pavilion ve městě Brighton – školní zájezdProhlídka Londýna pro školyProhlídka Londýna – školní zájezdyNáměstí Grand Place v Bruselu – zájezdy pro školyNa pevnosti Tower – zájezdy pro školyKrálovská rezidence Windsor – zájezdy pro školy do AnglieKrálovská rezidence Windsor – školní zájezdy do Velké BritánieBílé útesy nad Doverem – zájezdy pro školy do AnglieAtomium v Bruselu – školní zájezdy

LONDÝN A JIŽNÍ ANGLIE + BRUSEL

Číslo programu: UKP18

Informace

  • Putování po stopách Brexitu.

Poznávací zájezd do Belgie a Velké Británie. V Belgii navštívíme Brusel, kde se mimo historických památek půjdeme podívat i na hlavní instituce Evropské unie. Ve Velké Británii strávíme 2 dny v Londýně, ale poznáme i další zajímavá místa Anglie. Od měst na jižním pobřeží země to bude i univerzitní Oxford a královský hrad Windsor.

Prohlídka Londýna pro školy
Ubytování: hostitelské rodiny v Anglii a hotel** ve Francii.
Stravování: polopenze + obědový balíček v rodinách a snídaně ve Francii.
Cena zahrnuje
doprava Eurotunnel/trajekt do Velké Británie 4x ubytováni
průvodce 3x polopenze + obědový balíček 1x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

Program

1. den: Odjezd v dopoledních hodinách, noční přesun přes Německo do Belgie.

2. den: BRUSEL – celodenní prohlídka hlavního města Belgie i centra Evropské unie. Centem historického jádra je náměstí Grand-Place, jedno z nejpůvabnějších na světě. Vévodí mu gotická radnice s věží. Mezi další zajímavosti města patří Královský palác, katedrála svatého Michaela archanděla a svaté Guduly, bruselské parky nebo budova Evropského parlamentu. Symbolem města je soška Manneken-Pis. Možnost návštěvy parku miniatur Mini-Europe nebo stavby Atomium. Přejezd na ubytování v hotelu**.

Atomium v Bruselu – školní zájezdy

3. den: ráno přesun trajektem nebo vlakem přes Eurotunnel do Velké Británie. KŘÍDOVÉ ÚTESY – vycházka po křídových útesech nad Doverem (White Cliffs of Dover). HASTINGS – město na jižním pobřeží Anglie. Možnost návštěvy hradu nebo vycházky na East Hill.

Bílé útesy nad Doverem – zájezdy pro školy do Anglie

4. den: celý den strávíme v Londýně. LONDÝN – jedno z nejdůležitějších center celého světa. GREENWICH – prohlídku zahájíme u královské observatoř, kterou prochází nultý poledník. Poté plavba lodí po Temži nebo přesun pomocí Docklands Light Railway přes finanční centrum Canary Wharf. TOWER – pevnost, královský palác, vězení, mincovna, klenotnice, možnost prohlídky (UNESCO). TOWER BRIDGE – nejznámějším londýnským mostem se přesuneme na opačnou stranu Temže a budeme pokračovat proti jejímu proudu. Kolem londýnské radnice a lodi HMS Belfast k replice divadla Globe a galerii moderního umění Tate Modern. KATEDRÁLA SV. PAVLA – mistrovské dílo Ch. Wrena. Ke konci dne možnost návštěvy Britského muzea.

Most Tower Bridge v Londýně – zájezdy pro školy

5. den: WINDSOR – nejstarší nepřetržitě obývaná královská rezidence, která je druhým největším hradním komplexem na světě. Prohlídka královských sbírek s audioguidy. OXFORD – staré univerzitní město. Známá Christ Church college.

Královská rezidence Windsor – školní zájezdy do Velké Británie

6. den: dokončení prohlídky metropole Velké Británie. LONDÝN * WESTMINSTERSKÉ OPATSTVÍ – korunovační kostel, kde se odehrávají i svatby královské rodiny. PARLAMENT – sídlo Horní a Dolní sněmovny – srdce britské demokracie se známou věží Big Ben. Poté cesta okolo Downing street 10 a přes St. James Park k rezidenci královské rodiny, kde probíhá střídání stráží. BUCKINGHAMSKÝ PALÁC – londýnská rezidence královské rodiny. TRAFALGARSKÉ NÁMĚSTÍ – známé náměstí s Nelsonovým sloupem. NÁRODNÍ GALERIE – největší a nejucelenější sbírka obrazů na světě. LONDÝNSKÉ OKO – novodobá atrakce, kouzelné výhledy. PICCADILLY – srdce West Endu, oslnivé neonové reklamy. Na závěr možnost nákupů na Oxford Street v obchodě Primark a odpočinek v parku Hyde Park. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun. V podvečerních hodinách odjezd z Londýna. Noční přesun přes kanál La Manche a dál do Česka.

Školní zájezdy do Londýna

7. den: návrat v odpoledních hodinách.

Mapa

Předběžná cena:11 400 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.