Ve městě Bath – školní zájezdy do AnglieV londýnském metru – školní zájezdy do AnglieŠkolní zájezdy do LondýnaOxford – školní zájezdy do Velké BritánieLondýnské autobusy- školní zájezdy do LondýnaLondýn – Národní galerieKrálovská rezidence Windsor – školní zájezdy do AnglieCovent Garden – školní zájezdy do AnglieBuckinghamský palác – školní zájezdy do LondýnaBritské muzeum v LondýněBrighton Pier – zájezdy pro školy do AnglieBath – školní zájezdy do Anglie

LONDÝN A JIŽNÍ ANGLIE

Číslo programu: UKP03

Informace

Poznávací zájezd za nejzajímavějšími klenoty Londýna a jihovýchodní Anglie. Váš čas v Anglii odměří s přesností jedné sekundy hodiny na věži Westminsterského paláce Big Ben, symbolu města. Dalším symbolem je most a pevnost Tower, kde je drženo šest havranů. Podle legendy nesmí opustit Tower, jinak Londýn zanikne. Během zájezdu se seznámíte s fenomény tak typickými pro Anglii jako jsou sídla královské rodiny v Buckingham Palace a ve Windsoru, katedrála v Salisbury, námořní plavba v Greenwich a Portsmouth, Shakespeare ve Stratford upon Avon.

Školní zájezdy do Londýna
Ubytování: v hostitelských rodinách, 2–4 studenti v jedné rodině.
Stravování: polopenze + obědový balíček.
Cena zahrnuje
doprava Eurotunnel/trajekt do Velké Británie 5x ubytováni
průvodce 5x polopenze + obědový balíček cestovní pojištění
Fakultativně
vstupné do objektů
jízdné veřejnou dopravou nebo lodí po Temži

Zajímavým zážitkem na celý život i možností pro osobnostní rozvoj je i ubytování v hostitelských rodinách, které nabízí specifický náhled do života běžného Brita. Tato forma ubytování je  i skvělou příležitostí, jak osvěžit komunikační schopnosti v angličtině.

Program

1. den: odjezd v dopoledních hodinách. Noční přesun.

2. den: v časných ranních hodinách Eurotunelem přes kanál La Manche Calais – Folkestone. LONDÝN * TOWER – pevnost, královský palác, vězení, mincovna, klenotnice, možnost prohlídky. KATEDRÁLA SV. PAVLA – mistrovské dílo Ch. Wrena. TRAFALGARSKÉ NÁMĚSTÍ – známé náměstí s Nelsonovým sloupem. NÁRODNÍ GALERIE – největší a nejucelenější sbírka obrazů na světě.

Londýn – Národní galerie

3. den: WINDSOR – nejstarší nepřetržitě obývaná královská rezidence, kaple sv. Jiří. OXFORD – staré univerzitní město, procházka centrem města.

Královská rezidence Windsor – školní zájezdy do Anglie

4. den: LONDÝN * WESTMINSTERSKÉ OPATSTVÍ – korunovační kostel, svatby královské rodiny. PARLAMENT – sídlo Horní a Dolní sněmovny – srdce britské demokracie, věž Big Ben. BUCKIGHAMSKÝ PALÁC – londýnská rezidence královské rodiny. LONDÝNSKÉ OKO – novodobá atrakce, kouzelné výhledy. PICCADILLY – srdce West Endu, oslnivé neonové reklamy. SOHO – čtvrť stylových hospůdek a nevěstinců. BRITSKÉ MUZEUM – nejvýznačnější muzeum v Evropě.

Buckinghamský palác – školní zájezdy do Londýna

5. den: SALISBURY – návštěva slavné gotické katedrály s nejvyšší věží v Anglii. STONEHENGE – nejslavnější pravěký monument v Evropě (pouze z autobusu). BATH – historické centrum, římské lázně, budovy georgiánského stylu. Centrum města je zapsáno na Seznamu památek kulturního dědictví UNESCO.

Římské lázně v Bath – zájezdy pro školy do Velké Británie

6. den: PORTSMOUTH – starý anglický přístav, historická loděnice, věž Spinnaker Tower. Návštěva jedné z lodí a plavba po přístavu. V případě zájmu  i návštěva vyhlídkové věže. BRIGHTON – molo zasahující 512 m do moře, Royal Pavilion – sídlo krále Jiřího IV.

Brighton Pier – zájezdy pro školy do Anglie

7. den: LONDÝN * dopoledne individuální prohlídka Londýna kolem Hyde Park, možnost nákupů na Oxford Street. CALAIS – zastávka na vyhlídku na křídové útesy. V podvečerních hodinách odjezd, večerní cesta Eurotunelem Folkestone – Calais.

Londýnské autobusy- školní zájezdy do Londýna

8. den: návrat v odpoledních hodinách.

Mapa

Předběžná cena:13 300 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.