BAVORSKO – OD ZUGSPITZE AŽ PO DUNAJ

Číslo programu: DEP16

Informace

  • Školní zájezd za tím nejlepší co nabízí německé Bavorsko.

 

Ubytování: hostel nedaleko Mnichova.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 5x ubytováni
průvodce 5x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů

 

 

Program

1. den: odjezd v nočních nebo brzkých ranních hodin od budovy školy. NORIMBERK – prohlídka historické části města, kde uvidíme hrázděné domky a stavby tyčící se nad řekou. V případě zájmu možnost návštěvy některého z muzeí (např. železniční muzeum). V podvečerních hodinách přejedeme na naše ubytování.

2. den: DACHAU – památník zřízený na místě bývalého nacistického koncentračního tábora. Po návštěvě památníků přejedeme do hlavního města Bavorska, kde strávíme zbytek dne. MNICHOV – metropole Bavorska s bezmála 1,5 miliony obyvatel. Projdeme si historické jádro města, rozlehlé zahrady a důležité instituce spolkové republiky. Během prohlídky města můžeme zavítat i do Olympijského parku nebo do světa vozů BMW (můžeme navštívit muzeum značky, budovu BMW Welt nebo je možné domluvit exkurzi přímo do továrny).

Alternativně: ALLIANZ ARÉNA – známý fotbalový stadion na okraji Mnichova.

3. den: ZUGSPITZE – výlet lanovkou nebo horskou železnicí (možnost podniknout okruh) až na nejvyšší vrchol Německa s výškou 2 962 m. LINDERHOF – jeden z pohádkových zámků, který je umístěný v alpském údolí.

4. den: PASOV – město na soutoku Innu a Dunaje. Návrat v pozdních večerních hodinách zpět k budově školy.

Předběžná cena:6 400 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.