Výhled na Linec z vrchu PöstlinbergVrchol PöstlingbergVěž linecké katedrály MariendomVečerní umělecké muzeum Lentos – LinecVečerní LinecPoutní vrchol Pöstlingberg s bazilikou a výhledem na LinecPoutní bazilika na vrcholu PöstlingbergLinz – prohlídka centra Ars ElectronicaLinz – Ars Electronica CenterLinz – adventní trhyLinec – zámecké návrší SchlossbergLinec – vrchol PöstlingbergLinec – umělecká galerie LentosLinec – prohlídka Ars Electronica CenterLinec – linecké pečivoLinec – katedrála Panny MarieLinec – katedrála MariendomLinec – dráha PöstlingbergbahnLinec – autobus na nábřežíLinec – Ars Electronica CenterLinec – adventní trhyKatedrála Mariendom v Linci

LINZ A MAUTHAUSEN

Číslo programu: ATP28

Informace

  • V období adventu program přizpůsobíme i času na vánoční trhy.

Poznávací zájezd pro školy do hlavního města Horního Rakouska – Linze a za zajímavostmi jeho okolí. Navštívíme památník koncentračního tábora Mauthausen a vyhlídku na vrcholu Pöstlingberg.

Linec – zámecké návrší Schlossberg
Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů

 

Program

Odjezd v časných nočních nebo ranních hodinách a přejezd do Rakousko. MAUTHAUSEN – památník koncentračního tábora. LINZ – odpoledne si prohlídneme centrum hlavního města Horních Rakous. Půjdeme se podívat na zámecké návrší Schlossberg, nahlédneme do katedrály Mariendom a půjdeme přes největší náměstí na Dunaji Hauptplatz. V případě zájmu navštívíme Ars Electronica. Na závěr dne zajedeme na vyhlídkové místo nad městem (našim autobusem).

Linz – Ars Electronica Center

PÖSTLINGBERG – nad městem Linz se tyčí návrší se známým klášterem, kam vede tramvaj s největším sklonem. V odpoledních hodinách odjezd, přesun zpět k budově školy.

Linec – vrchol Pöstlingberg

Mapa

Předběžná cena:1 000 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.