Zájezdy pro školy do Polska – OsvětimZájezdy pro školy do OsvětimiWieliczka – školní zájezdyWieliczka – solný důl pro školyŠkolní zájezd do OsvětimiOsvětim – koncentrační táborKrálovský hrad Wawel – prohlídka Krakova pro školyKrakow – školní zájezd do PolskaKrakow – exkurze pro školyExkurze pro školy do Osvětimi

KRAKOV A OSVĚTIM

Číslo programu: LMJUYH
2 dny

Informace

Dvoudenní zájezd s návštěvou těch největších zajímavostí jihu Polska. Díky jednomu noclehu se dá stihnout návštěva Osvětimi, Wieliczky i Krakova. V Krakově se můžete podívat i do méně známé židovské čtvrti Kazimierz.

Wieliczka – školní zájezdy
Ubytování: hostel v Krakově (pokoje dvou až pětilůžkové včetně příslušenství v centru židovské čtvrti).
Stravování: snídaně v ceně zájezdu. K dispozici restaurace.
Cena zahrnuje
doprava 1x ubytováni
průvodce 1x snídaně
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

Hostel se nachází přímo mezi čtvrtí Kazimierz a historickým centrem Krakova. Hrad Wawel se nachází 400 metrů od hostelu.

Program

1. den: Odjezd v ranních hodinách. KRAKOV (Krakow) – druhé největší turistické centrum v Polsku. Městské historické jádro je zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. WAWEL – hrad stojí na návrší nad řekou Visla a je jednou z nejcennějších památek města. KAZIMIERZ – židovská čtvrť, centrum náboženské kultury. Nachází se zde 5 synagog, jeden u nejstarších židovských hřbitovů a židovské muzeum.

Krakow – školní zájezd do Polska

2. den: WIELICZKA – možnost návštěvy solných dolů. OSVĚTIM – BŘEZINKA (Auschwitz – Birkenau) – největší nacistický koncentrační a vyhlazovací tábor. Předpokládaný návrat kolem půlnoci.

Školní zájezd do Osvětimi

Předběžná cena:2 000