HORY, JEZERA A PAMÁTKY RAKOUSKÝCH KORUTAN

Číslo programu: ATH10

Informace

  • Veškeré jízdné lanovkami a vstupy do pamětihodností jsou v ceně zájezdu.

Program doladíme podle aktuálních atraktivit v rámci Korutanské karty.

Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 5x ubytování
průvodce 5x polopenze
jízdné lanovkami vstupné do pamětihodností
Fakultativně

Do programu je možné zahrnout

Program

1. den: odjezd v pozdních večerních hodinách. Noční přejezd do Rakouska.

2. den: GERLITZEN – lanovkou vyjedeme na vyhlídkový vrchol. OSSIACHER SEE – jedno z kouzelných jezer Korutan. My se svezeme vyhlídkovou lodí na protější břeh. OSSIACH – městečko postavené kolem benediktinského kláštera. Možnost koupání v jezeře s čistou a sluncem prohřátou

3. den: PYRAMIDENKOGEL – vyhlídkový vrchol se stylovou věží. MARIA VÖRTH – poutní místo s kostelíkem na jezeře Wörthersee. MINIMUNDUS – park miniatur staveb z celého světa. Ve zbytku dne možnost odpočinku u jezera Wörthersee nebo prohlídky města Villach.

4. den: MÖLLTALER GLETSCHER – s pomocí lanovek se dostaneme až do výšky 3000 metrů.

5. den: DREILÄNDERECK – lanovkou vyjedeme do horského masivu a vydáme se na vycházku k trojmezí třech zemí – Rakouska, Slovinska a Itálie.

6. den: VILLACH – projdeme si centrum druhého největšího města Korutan. Nahlédneme na reliéf spolkové země Korutany. V případě zájmu se můžeme projet lodí po řece Dráva. LANDSKRON – zřícenina skalního hradu skrývá nezvyklou atrakci. Projdeme se přes opičí výběh se všude přítomnými makaky.

7. den: GOLDECK – vyjedeme na vyhlídkový vrchol a podnikneme po hřebeni malou procházku. MUZEUM PORSCHE – . MALTA – po horské vyhlídkové silnici až k přehradní nádrži Malta.

8. den: návrat v brzkých ranních hodinách zpět do ČR.

Mapa

Předběžná cena:11 200 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.