Vídeň – interiér katedrály svatého ŠtěpánaVídeň – zámek SchönbrunnVídeň – zámek BelvedereVídeň – zámecké zahrady Schönbrunn a skleníkVídeň – Národní opera a tradiční tramvajVídeň – koňské povozy u katedrály svatého ŠtěpánaVídeň – katedrála svatého Štěpána

JEDNODENNÍ VÍDEŇ

Číslo programu: ATP15

Informace

  • Při termínu v období adventu si necháme čas na vánoční trhy.

 

Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů

 

Program

Odjezd v časných ranních hodinách a přejezd do Německa. SCHÖNBRUNN – den začneme prohlídkou paláce, který se stal rezidencí rakouských monarchů. Projdeme se v zámeckém parku a můžeme zavítat i do zámeckého bludiště.

Vídeň – zámek Schönbrunn

VÍDEŇ – celodenní prohlídka rakouské metropole. Projdeme si historické centrum, kterému vévodí Katedrála svatého Štěpána. Dojdeme na známou ulici Ringstraße, která vznikla po zbouraní městských hradeb. Prohlédneme si císařskou rezidenci Hofburg a městskou radnici. Prohlédneme si i proslulý dům Hundertwasserhaus. V podvečerních hodinách odjezd, návrat zpět k budově školy v nočních hodinách.

Vídeň – katedrála svatého Štěpána

Mapa

Předběžná cena:900 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.