V centru Mnichova – školní zájezdySvět vozů BMW v MnichověProdukce vozů Audi ve městě IngolstadtMuzeum vozů BMW v MnichověHistorická část města Norimberk – školní zájezdAudi Forum Ingolstadt – školní zájezdy

BAVORSKO: AUTOMOBILKY BMW A AUDI

Číslo programu: DEP13

Informace

  • Exkurze do výroby automobilů.

Dvoudenní zájezd do Bavorska určený především pro průmyslové a technické školy. Podíváte se totiž na zub výrobě automobilů hned ve dvou světově proslulých automobilkách a k tomu zbude čas na prohlídku historických center měst Mnichov nebo Norimberk. V Norimberku navíc navštívíme železniční muzeum DB.

Ubytování: hostel.
Stravování: snídaně. Večeře individuálně ve městě nebo po dohodě na ubytování.
Cena zahrnuje:
doprava 1x ubytováni
průvodce 1x snídaně
Fakultativně:
vstupné do objektů
Svět vozů BMW v Mnichově

Program

1. den: odjezd v nočních hodinách, přesun do Německa. BMW – světoznámý výrobce luxusních automobilů a motorek se sídlem v Mnichově. Vydáme se na 2-hodinovou exkurzi továrnou BMW. Po prohlídce továrny se můžeme podívat do muzea a futuristického showroomu společnosti, BMW Welt. MNICHOV – hlavní město Bavorska, které má co nabídnout. Prohlídku města začneme v Olympijském parku. Ten vznikl jako hlavní dějiště Letních olympijských her v roce 1972. Z Olympijské věže budeme mít celé město jako na dlani. Poté popojedeme metrem do historického jádra města. Zde strávíme zbytek dne. Nejznámější stavbou centra je Nová radnice, odpočinout si zase můžeme v některém z městských parků. Ty jsou rodištěm známého festivalu Oktoberfest. Ve večerních hodinách možnost večeře ve městě nebo nakupování v některém z obchodních center, například v Primarku. Přesun na ubytování.

Výroba vozů BMW v Mnichově

2. den: ráno přejedeme do města Ingolstadt, kde se podíváme na kouzlo výroby automobilů další bavorské značky. AUDI – exkurze do továrny. Lze absolvovat jak obecnou prohlídku, tak i tématickou prohlídku (logistika, průmysl 4.0 apod.). V případě zájmu je možné projít i muzeum automobilky nebo historické centrum Ingostadtu. NORIMBERK – nakonec se zastavíme v jednom z center Bavorska. Navštívíme dopravní muzeum společnosti Deutsche Bahn a projdeme si historické centrum města Altstadt nebo císařský hrad Kaiserburg. Mimo jiného uvidíme i malebný dům Albrechta Dürera. DB MUSEUM – muzeum železnice, kde mezi exponáty mají i vozy TEE nebo ICE 3. Návrat v pozdních večerních nebo nočních hodinách.

Produkce vozů Audi ve městě Ingolstadt

Mapa

Předběžná cena:3 400 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.