Vycházka po hoře Montserrat – Španělsko pro školyVyhlídka na Barcelonu – školní zájezdy do KatalánskaŘeka ve městě Girona – zájezdy pro školy do ŠpanělskaProhlídka Barcelony – zájezdy pro školy do ŠpanělskaPobřežní městečko Cadaques na pobřeží Costa Brava – školní zájezdy do ŠpanělskaPláže na pobřeží Costa Brava – Španělsko pro školyPlaza de Espana – náměstí v BarceloněMuzeum Salvadora Daliho ve městě Figueres – školní zájezdy do ŠpanělskaMěsto Girona ve Španělsku – školní zájezdyKlášter Montserrat – školní zájezdy do ŠpanělskaKatedrála Sagrada Familia v Barceloně – zájezdy pro školy do ŠpanělskaInteriér katedrály Sagrada Familia – školní zájezdy do BarcelonyCentrum města Girona – školní zájezdy do Španělska

BARCELONA A KATALÁNSKO

Číslo programu: SPP02

Informace

  • Školní zájezd do Katalánska a její metropole Barcelony.
Katedrála Sagrada Familia v Barceloně – zájezdy pro školy do Španělska
Ubytování: hotel na mořském pobřeží.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 4x ubytováni cestovní pojištění
průvodce 4x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů

 

 

Program

1. den: odjezd v dopoledních hodinách od budovy školy. Přejezd přes Německo a Francii do Španělska.

2. den: první den strávíme celodenní prohlídkou hlavního města Katalánska. BARCELONA – projdeme si centrum města a navštívíme dokonce katedrálu Sagrada Familia. Projdeme si Park Guell, projekt přírodního města od Gaudího. Neméně zajímavý je další stavba podle Gaudího, dům Casa Milà. Navštívíme tzv. Gotickou čtvrť, ve které leží královský palác nebo Barcelonská katedrála.

Parc Guel v Barceloně – školní zájezdy do Španělska

3. den: MARINELAND – vzhlédneme edukativní představení s delfíny. TRIAS – návštěva muzea továrny sušenek značky Trias s nahlédnutím do současné výroby. GIRONA – katalánské město se pyšní zachovalým středověkým centrem. Stále jsou zde zachovány středověké věže a hradby, po kterých se můžeme projít. Dominantou je gotická katedrála Panny Marie.

Centrum města Girona – školní zájezdy do Španělska

4. den: MONTSERRAT – prohlédneme si nejvýznamnější klášter Katalánska, který vznikl v 11. století na úbočí strmé skály. Poté se vydáme i na samotný vrchol masivu – Sant Jeroni (1236 m n. m.). Odpoledne se vrátíme na hotel a užijeme si odpočinek u moře.

Klášter Montserrat – školní zájezdy do Španělska

5. den: FIGUERES – muzeum Salvadora Daliho. CADAQUÉS – malebné městečko u břehu Středozemního moře, pro které jsou typické bílé domky na skalním útesu. Pokud bude hezky, necháme si ještě čas na odpočinek a koupání v moři na pobřeží Costa Brava.

Muzeum Salvadora Daliho ve městě Figueres – školní zájezdy do Španělska

6 den: poslední den ve Španělsku dokončíme prohlídku katalánské metropole. BARCELONA – mimo jiného navštívíme horu Montjuic, která se vypíná nad barcelonským přístavem. Na hoře je mnoho muzeí nebo botanická zahrada. Pod horou se nachází známý německý pavilón ze světové výstavy roku 1929. V případě zájmu můžeme navštívit stadion Camp Nou, kde sídlí fotbalový klub FC Barcelona. Ve večerních hodinách vyrazíme autobusem zpět do ČR.

Prohlídka Barcelony – zájezdy pro školy do Španělska

7. den: návrat v odpoledních hodinách zpět k budově školy.

Předběžná cena:11 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.