Zámek Moritzburg v SaskuZámek Moritzburg – zámecký parkUlice v MíšniMoritzburg – jezero u zámkuMíšeň a zámek AlbrechtsburgMíšeň – ukázková manufaktura porcelánkyMíšeň – návštěva porcelánkyMíšeň – na návrší u zámku MoritzburgMíšeň – galerie porcelánuMaják nedaleko zámku MoritzburgAlej k zámku Moritzburg

MORITZBURG A MÍŠEŇ

Číslo programu: DEP28

Informace

  • Pokud se vypravíme v období adventu, v Míšni nás čekají adventní trhy a na zámku Moritzburg pohádková výstava.

Více informací o tom, co můžeme navštívit v Míšni: Průvodce Míšní

Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů

 

Program

Odjezd v brzkých nočních nebo ranních hodinách a přejezd do Německa. MÍŠEŇ – v dopoledních hodinách se projdeme historickým centrem města až na hradní návrší Albrechtsburg. Město založil Jindřich I. Ptáčník a stalo se sídlem saských kurfiřtů. Možnost návštěvy ukázkové dílny vyhlášené míšeňské porcelánky s uměleckou galerií porcelánu nebo interiéru zámku Albrechtsburg. V poledních hodinách popojedeme na další bod programu.

Míšeň a zámek Albrechtsburg

MORITZBURG – pohádkový zámek proslavila pohádka Tři oříšky pro Popelku. S pomocí audio-guidů se můžeme vydat na prohlídku zámku. Necháme si ale dostatek času na procházku rozsáhlým parkem. V zámeckém parku se můžeme vydat na procházku k majáku u rybníku Großteich. V podvečerních hodinách odjezd, přesun zpět k budově školy.

Zámek Moritzburg v Sasku

Mapa

Předběžná cena:1 000 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.