Zahrada u Bratislavského hraduNárodní rada Slovenské republikyPřed Slovenským národním divadlemBudova Slovenského rozhlasuDěvínský hrad – zájezdy pro školyHrad Devín – školní výletyGrasalkovičův palác v Bratislavě – sídlo prezidentaBratislava – most SNPVídeň – zámek Horní BelvederPalác Hofburg ve Vídni – výlety pro školy do RakouskaDům Hunderwasserhaus ve Vídni – školní výletyKatedrála svatého Štěpána ve Vídni – zájezdy pro školyNeziderské jezero – školní výletyNeziderské jezero – školní zájezdy

VÍDEŇ, BRATISLAVA A NEZIDERSKÉ JEZERO

Číslo programu: ATP25

Informace

  • Vídeň a Bratislava pro školy.
  • Poznáme okolí Neziderského jezera.
Hrad Devín – školní výlety
Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce 2x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů

 

 

Program

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách a přesun do Rakouska. VÍDEŇ – prohlídka centra hlavního města Rakouska. Po prohlídce přesun na ubytování.

Palác Hofburg ve Vídni – výlety pro školy do Rakouska

2. den: HAUSWIRTH – v rakouském městečku u hranic se Slovenskem Kitsee půjdeme na exkurze do výrobny čokoládových pralinek a figurek. NEZIDERSKÉ JEZERO – zbytek dne budeme poznávat zajímavá místa kolem jezera na východě Rakouska.

Neziderské jezero – školní výlety

3. den: BRATISLAVA – projdeme si hlavní město Slovenska. HRAD DĚVÍN – návštěva zříceniny hradu na skále nad soutokem Dunaje a Moravy. V odpoledních hodinách odjezd. Návrat v pozdních večerních hodinách zpět k budově školy.

Zahrada u Bratislavského hradu

Mapa

Předběžná cena:4 700 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.