Zámek Sanssouci u Berlína – školní zájezdyZámek a zahrady Sanssouci u Berlína – zájezdy pro školy do NěmeckaÚtesy na ostrově Rujána – zájezdy pro školySpreewald – zájezdy pro školy do NěmeckaSpreewald – školní zájezdy do NěmeckaMolo na ostrově Rujána – školní zájezdyLodě v Berlíně – zájezdy pro školy do NěmeckaKopule Reichstagu v Berlíně – školní zájezdy do BerlínaHolsténská brána ve městě Lübeck – školní zájezdy do NěmeckaExkurze do budovy Reichstag – školní výlety do BerlínaBývalé sklady na Labi v Hamburku – školní zájezdy do NěmeckaBerlínský dóm – školní zájezdy do NěmeckaBerlínské Světové Hodiny a televizní věž – školní zájezdy do Berlína

Z BERLÍNA AŽ K MOŘI

Číslo programu: DEP17

Informace

  • Školní zájezd za tím nejlepší na severovýchodě Německa.
  • Města Lübeck a Hamburk.

Poznávací zájezd po zajímavých místech Německa.

Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 4x ubytováni
průvodce 4x polopenze
Fakultativně
vstupné do objektů
Holsténská brána ve městě Lübeck – školní zájezdy do Německa

Program

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách od budovy školy. Přejezd do Německa. SPREEWALD – lodičkou se svezeme po známém přírodním parku, který je vyhlášenou biosférickou rezervací UNESCO. Uvidíme překrásnou přírodu, hejna vodních ptáků a domečky stojící hned nad vodními kanály. V podvečerních hodinách přejezd do Berlína.

Spreewald – zájezdy pro školy do Německa

2. den: BERLÍN – celodenní prohlídka hlavního města Německa. Projdeme si to nejzajímavější, co nabízí. Navštívíme například Braniborskou bránu, budovu Říšského sněmu, pozůstatky Berlínské zdi, Checkpoint Charlie, obchodní dům KaDeWe, náměstí Alexanderplatz a další zajímavá místa Berlína. Také můžeme vyjet na vyhlídkovou platformu berlínské televizní věže.

Berlínské Světové Hodiny a televizní věž – školní zájezdy do Berlína

3. den: POSTUPIM – dopoledne navštívíme jeden z nejkrásnějších evropských zámeckých komplexů. FILMPARK BABELSBERG – na okraji Berlína se nachází “berlínský Holywood”, kde se natáčel například seriál Babylon Berlín. V případě zájmu navštívíme zábavní park, ve kterém si prohlídneme filmové kulisy a atrakce. Vzhlédneme i kaskadérskou přehlídku Stuntshow im Vulkan. V odpoledních hodinách vyrazíme dál na sever.

Zámek Sanssouci u Berlína – školní zájezdy

4. den: RUJÁNA A USEDOM – celý den strávíme u pobřeží Baltského moře. Podíváme se na zajímavá místa a odpočineme si na mořském pobřeží. Návštěvu tohoto regionu je možné rozdělit na více dní.

Útesy na ostrově Rujána – zájezdy pro školy

5. den: LÜBECK – ranní procházka centrem historického města. HAMBURG – zbytek dne strávíme prohlídkou významného německého města na řece Labe. Mezi nejdůležitější historické stavby patří neorenesanční radnice Rathaus nebo kostel svatého Michaela s největšími hodinami Německa. Navštívíme čtvrť Hafen City (Přístavní město), které dominuje koncertní hala Elbphilharmonie. V případě zájmu je možné zajít do Miniatur Wunderland, kde se nachází rozsáhlá modelová železnice. V pozdních večerních hodinách odjezd.

Hamburk – zájezdy pro školy do Německa

6. den: návrat v ranních hodinách zpět k budově školy.

Mapa

Předběžná cena:9 800 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.