JARNÍ KVĚTINOVÉ KORZO

Číslo programu: NLP01
5 dní

Informace

To nejlepší z Holandska poznáte při poznávacím zájezdu do této atraktivní země. Čekají vás rozkvetlé parky, větrné mlýny, zvonkohry, zajímavé skanzeny a pozoruhodná holandská města. Seznámíte se s výrobou dřeváků a navštívíte výrobnu sýrů. Květinové korzo patří k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít.

Ubytování: hotel/hostel.
Stravování: snídaně.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytování
průvodce stravování dle dohody
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

 

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách. Noční přesun.

2. den: AALSMEER – květinová burza. ALKMAAR – historické staré město s mnoha starobylými štíty budov a okruhem kanálů. Účast na sýrovém trhu. ZAANSE SCHANS – obydlený skanzen, přístupný mlýn s bohatou expozicí, manufaktura na výrobu sýrů a dřeváků. NAARDEN – kostelík valonské církve, muzeum J. A. Komenského.

3. den: JARNÍ KVĚTINOVÉ KORZO – květinový průvod. Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů. Toto korzo patří k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. DEN HAAG – prohlídka historického komplexu budov v centru města, parlament, Palác míru – sídlo Mezinárodního soudního dvora, klasicistní palác Noordeinde – v paláci měla sídlo královna Beatrix, dnes její syn Vilém Alexandr. DELFT – nádherné město proslulo modrobílou fajánsí, exkurze do výrobny porcelánu. Místo posledního odpočinku Viléma Oranžského, starý a nový kostel.

4. den: AMSTERDAM – korunovační a největší město Holandska. Malebné město na řece Amstel proslulé kanály, galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Možnost projížďky na vyhlídkové lodi po grachtech, exkurze do brusírny diamantů, prohlídka Říšského muzea. KEUKENHOF – největší světová květinová zahrada tulipánů, narcisů, hyacintů a dalších květin, stromů, rybníčků a fontán. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

5. den: návrat v dopoledních hodinách.

Mapa

Předběžná cena:7 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.