Vycházka po hoře Planai – Alpy pro školyVrchol Roßfeld s výhledem na DachsteinStezka Wilde Wasser podél vodopádů a horské říčkyStezka přes ledovec na Dachsteinu – zájezdy do Alp pro školySoutěska Wörschachklamm v Rakousku – Alpy pro školyMasiv hory Dachstein – výlety pro školyLávka v masivu Dachstein – výlety pro školyAutobus pod horou Dachstein – výlety do Alp pro školyJezero v horách Schladmingských TaurLanovka na Dachstein – školní zájezdy do Alp

DACHSTEIN A SCHLADMING

Číslo programu: ATH11

Informace

  • Veškeré jízdné lanovkami i vstupy v ceně.
  • Program je možný na 2 nebo 3 noci ve Schladmingu.

Zájezd s vycházkami v horách okolo městečka Schladming.

Lávka v masivu Dachstein – výlety pro školy
Ubytování: hostel.
Stravování: polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 3x ubytováni
průvodce 3x polopenze
jízdné lanovkami vstupné do pamětihodností
Fakultativně

Do programu je možné zahrnout tyto zajímavosti.

Program

1. den: odjedeme v nočních hodinách (obvykle 0:00 až 4:00 podle polohy školy) od budovy školy. V ranních hodinách přijedeme do Schladmingu. WILDE WASSER – odpoledne se projdeme po stezce podél vodopádů a horské říčky až k jezeru Riesachsee. PLANAI – vyjedeme lanovkou přímo ze Schladmingu na známou horu Planai.

Stezka Wilde Wasser podél vodopádů a horské říčky

2. den: HOCHWURZEN – výjezd lanovkou do Schladmingských Taur a vycházka přírodou. Odpoledne program podle Vašeho zájmu.

Masiv hory Dachstein – výlety pro školy

3. den: DACHSTEIN – pomocí kabinové lanovky vyjedeme na jednu z nejznámějších rakouských hor. Projdeme se po Dachsteinském ledovci a také se můžeme vydat na vzdušnou lávku nebo do ledové jeskyně. REITERALM – autobusem vyjedeme po horské silnici.

Lanovka na Dachstein – zájezdy pro školy

4. den: HAUSER KAIBLING – kabinovou lanovkou vyjedeme do horského masivu Schladmingských Taur. Podnikneme nenáročnou túru v horském prostředí. TRAUTENFELS – malebný hrad střežil důležitou křižovatku obchodních cest. Dnes slouží jako muzeum, které si projdeme. WÖRSCHACHKLAMM – vycházka romantickou soutěskou až ke zřícenině hradu. Po procházce už vyrazíme směrem domů, případně se ještě zastavíme cestou na večeři.

Soutěska Wörschachklamm v Rakousku – Alpy pro školy

5. den: návrat v nočních nebo brzkých ranních hodinách.

Předběžná cena:7 600 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.