VELKÝ OKRUH POLSKEM PRO ŠKOLY

Číslo programu: PLP21

Informace

 

Ubytování: hotely/hostely po trase.
Stravování: snídaně nebo polopenze.
Cena zahrnuje
doprava 5x ubytování
průvodce 5x stravování
Fakultativně
cestovní pojištěni

 

Program

1. den: odjezd v pozdních večerních nebo nočních hodinách. Přesun do Polska.

2. den: v ranních hodinách dorazíme do hlavního města Polska, kde se vydáme na celodenní prohlídku. VARŠAVA – město, které po druhé světové válce vyvstalo z popela a vedle historizujících staveb zde jsou vidět pozůstatky reálného socialismu i moderní doby. Na město budeme mít nejlepší výhled z Paláce vědy a kultury. Projdeme dále Staré město obehnané hradbami nebo Královský zámek s možností prohlídky interiérů. Večer se přesuneme na naše ubytování.

3. den: BĚLOVĚŽSKÝ PRALES – .

4. den: MAZURSKÁ JEZERA – . OLSZTYN – starobylé město s historickým jádrem. V podvečerních hodinách přejedeme na ubytování u polském městě Gdaňsk.

5. den: MALBORK – nejprve se vydáme na výlet do města Malbork se stejnojmennou zajímavostí. mohutný křižácký hrad je největší cihlovou stavbou vůbec. My se vydáme s pomocí audioguidů na prohlídku hradu. GDAŇSK – ve zbytku dne se vydáme na prohlídku přístavního města a odpočineme si u Baltského moře.

6. den: SLOWINSKÝ NÁRODNÍ PARK – vydáme se za pohyblivými dunami k polskému pobřeží. LEBA – rekreační středisko na břehu Baltského moře. GDYNĚ – na konec dne si projdeme

7. den: BISKUPIN – archeologické muzeum. POZNAŇ – prohlídka města. V případě zájmu můžeme během dne navštívit i město Hnězdno. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

8. den: návrat v nočních hodinách zpět k budově školy.

 

Předběžná cena:9 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.