Amsterdam – centrum městaLiverpool – zástavba kolem pobřežíKrajina v pohoří SnowdoniaChester – historická radniceHrad Caernarfon – školní zájezdyHistorické centrum města ChesterHistorické centrum města Chester – školní zájezdy do Velké BritánieDoky v LiverpooluČlenové skupiny Beatles v Liverpoolu – školní zájezdy do Velké BritánieCentrum města York – školní zájezdy do Velké BritánieCentrum města ManchesterCentrum města Liverpool – zájezdy pro školyCentrum města Amsterdam – školní zájezdyPohoří Snowdonia ve Velké Británii – zájezdy pro školyŽelezniční muzeum v Yorku – exkurze pro školyVodní kanály a domy v Amsterdamu – zájezdy pro školyU nábřeží v Liverpoolu – zájezdy pro školyRotterdam – zájezdy pro školyRotterdam a Kijk-kubus – školní zájezdyRotterdam – Kijk-Kubus (Tvar krychle)

PRŮMYSLOVÁ SEVERNÍ ANGLIE

Číslo programu: UKP20

Informace

  • Program vhodný především pro technické a průmyslové školy.
Ubytování: v hostitelských rodinách, 2–4 studenti v jedné rodině a v kajutách na trajektu.
Stravování: polopenze + obědový balíček.
Cena zahrnuje
doprava Eurotunnel/trajekt do Velké Británie 6x ubytováni
průvodce 4x polopenze + obědový balíček
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni

 

Centrum města Liverpool – zájezdy pro školy

Program

1. den: odjezd v dopoledních hodinách, noční přesun přes Německo do Nizozemska.

2. den: první den strávíme prohlídkou jednoho z nizozemských měst.

a) FLORA HOLAND – ráno se zastavíme na burze květin, při které se pestrobarevné květy draží a rovnou expedují do celého světa. AMSTERDAM – zbytek dne strávíme prohlídkou hlavního města Nizozemska. Projdeme se podél vodních kanálů a půjdeme se podívat do starého přístaviště. Dále uvidíme dům Anny Frankové nebo náměstí Dam. Podle zájmu můžeme navštívit například největší a nejvýznamnější muzeum Nizozemska – Rijksmuseum. Neméně zajímavá je plavba lodí po kanále.

Centrum města Amsterdam – školní zájezdy

b) ROTTERDAM – celodenní prohlídka města s jedním z nejrušnějších přístavů Evropy i světa. Navštívíme ikonický dům Kijk-Kubus. Dále uvidíme Witte Huis, který byl ve své době nejvyšší budovou či zajímavé tržiště Markthal zastřešené bytovým domem. Podle zájmu navštívíme věž Euromast s vyhlídkovou terasou. Z ni uvidíme například Erasmův most. Přes něj se můžeme dostat k hotelu New York, kde se emigranti loučili s Evropou před cestou do USA.

Rotterdam – zájezdy pro školy

Ve večerních hodinách se nalodíme na trajekt a přes noc poplujeme do anglického přístavu Hull.

3. den: v ranních hodinách připlujeme do přístavu ve Velké Británii. YORK – . Navštívíme National Railway Museum York ve kterém jsou vystaveny historické britské lokomotivy včetně parní lokomotivy Mallard.

Lokomotiva Mallard v železničním muzeu York – zájezdy pro školy

4. den: LIVERPOOL – významné město na břehu Irského moře. Projdeme se historickým přístavem a doky Albert Dock, které jsou dnes kulturním centrem města. Zde je možnost navštívit hned několik muzeí a galerií. Například Museum of Liverpool nebo Merseyside Maritime Museum, které je věnované námořní dopravě. Také je možnost návštěva muzea The Beatles story, neboť rocková kapela Beatles pochází právě z Liverpoolu. Poté si prohlídneme stadion fotbalového klubu Liverpool FC.

U nábřeží v Liverpoolu – zájezdy pro školy

5. den: tento den se vydáme poznávat krásy severozápadního Walesu. SNOWDONIA – nejvyšší pohoří oblasti Wales, které bylo vyhlášeno jako národní park. HRAD CONVY – středověký hrad.

Krajina v pohoří Snowdonia

6. den: MANCHESTER – významné město i průmyslové centrum. Navštívíme Science and Industry Museum, které je věnované technice a průmyslu, který je pro tuto oblast typický.

Doky v Liverpoolu

7. den: CHESTER – historické město se zachovanými uličkami hrázděných domů a gotickou katedrálou. Večer se nalodíme na trajekt a poplujeme v přístavu Hull zpět do Nizozemska.

Historické centrum města Chester – školní zájezdy do Velké Británie

8. den: v ranních hodinách připlujeme do Nizozemska. Celodenní přejezd zpět do ČR. Návrat k budově školy ve večerních hodinách.

Předběžná cena:13 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.