Katedrála v Berlíně – zájezdy pro školyBerlín – památník HolocaustuAdventní trhy v Berlíně – zájezdy pro školy

JEDNODENNÍ BERLÍN

Číslo programu: DEP33

Informace

  • Při termínu v období adventu si necháme čas na vánoční trhy.

Hlavní město Berlín není potřeba představovat. Lze v něm strávit týden, dva dny, ale to nejlepší z centra města se dá “proběhnout” během jednoho dne. Ale zbyde čas i na osobní volno a návštěvu některé ze zajímavostí, například televní věž.

Ubytování:
Stravování:
Cena zahrnuje
doprava
průvodce
Fakultativně
vstupné do objektů
Katedrála v Berlíně – zájezdy pro školy

Program

Odjezd v brzkých nočních hodinách a přejezd do Německa. BERLÍN – celodenní prohlídka hlavního města Německa. Navštívíme náměstí Alexanderplatz a v případě zájmu můžeme vyjet na vyhlídkovou plošinu televizní věže. Zajímavé výhledy si ale můžeme užít i z nejvyššího patra obchodního domu KaDeWe. Půjdeme se podívat k symbolu Berlína – Braniborské bráně a budově Říšského sněmu.

Braniborská brána v Berlíně – školní zájezdy do Berlína

Postupimské náměstí zase stojí ve středu moderní výstavby odpovídající obchodnímu centru světové úrovně. Nakonec můžeme i navštívit některé z muzeí na Ostrově muzeí nebo navštívit jinou zajímavost Berlína. V odpoledních hodinách odjezd, návrat zpět k budově školy v nočních hodinách.

Adventní trhy v Berlíně – zájezdy pro školy

Předběžná cena:1 400 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.