JEDNODENNÍ BERLÍN

Číslo programu: DEP33

• Při termínu v období adventu si necháme čas na vánoční trhy.

Hlavní město Berlín není potřeba představovat. Lze v něm strávit týden, dva dny, ale to nejlepší z centra města se dá “proběhnout” během jednoho dne. Ale zbyde čas i na osobní volno a návštěvu některé ze zajímavostí, například televní věž.

Ubytování:
Stravování:
doprava
průvodce

Odjezd v brzkých nočních hodinách a přejezd do Německa. BERLÍN – celodenní prohlídka hlavního města Německa. Navštívíme náměstí Alexanderplatz a v případě zájmu můžeme vyjet na vyhlídkovou plošinu televizní věže. Zajímavé výhledy si ale můžeme užít i z nejvyššího patra obchodního domu KaDeWe. Půjdeme se podívat k symbolu Berlína – Braniborské bráně a budově Říšského sněmu. Postupimské náměstí zase stojí ve středu moderní výstavby odpovídající obchodnímu centru světové úrovně. Nakonec můžeme i navštívit některé z muzeí na Ostrově muzeí nebo navštívit jinou zajímavost Berlína. V odpoledních hodinách odjezd, návrat zpět k budově školy v nočních hodinách.

Přibližná cena:900