Jak probíhá objednávka zájezdu

Zaujala Vás naše nabídka

Vyberte si z našich vzorových programů nebo nám napište Vaší představu. My Vám sdělíme možné kapacity a vytvoříme závaznou cenovou nabídku. Zde na webu jsou ceny pouze orientační a pro určení skutečné ceny vždy záleží na velikosti skupiny, polohy školy apod.

Smlouva o zájezdu

Zájezd je závazně objednán až s podpisem smlouvy o zájezdu. Tuto smlouvu zašleme po té, co budou dohodnuty všechny důležité vlastnosti zájezdu (termín, úroveň, cena apod.). Smlouvu stačí zaslat podepsanou a oskenovanou přes email.

Seznam a údaje účastníků

Spolu se smlouvou zasíláme i tiskopis seznamu účastníků. Ten je potřeba doplnit a zaslat.

Rezervace vstupů

Velká část navštěvovaných míst se musí dopředu zarezervovat. Vyjma specifických exkurzí vázaných na školu veškeré vstupy rezervujeme sami. Nicméně je potřeba vzít na vědomí, že některá místa je potřeba dopředu i zaplatit. Návštěva těchto míst je poté povinná, resp. musí být zaplacena cena vstupného.

Předodjezdové pokyny

Veškeré důležité informace k zájezdu dostanete shrnuté v předodjezdových pokynech. V těchto pokynech mimo jiného bude uveden i čas odjezdu nebo výše vstupů. Pokyny zasíláme přibližně 4 týdny před odjezdem tak, aby tam vždy byly co nejaktuálnější informace.