Výroba vozů BMW – školní zájezdy do automobilekVýroba vozů BMW – školní exkurzeOlympijský park Mnichov – školní zájezdyNákladní vozy Man – exkurze pro školyMnichovský Frauenkirche – zájezdy pro školy do BavorskaCentrum města Norimberk – školní zájezdyBudova Čtyřválec – vedení BMW v MnichověBMW Welt v Mnichově – zájezdy pro školyBMW Museum – zájezdy pro školy do Mnichova

MNICHOV + TOVÁRNY BMW A MAN

Číslo programu: DEP14

Informace

  • Exkurze do výroby osobních automobilů BMW a nákladních vozů Man.

Vzdělávací exkurze do hlavního města Bavorska – Mnichova.

Ubytování: hostel.
Stravování: snídaně. Večeře individuálně ve městě nebo po dohodě na ubytování.
Cena zahrnuje:
doprava 1x ubytováni
průvodce 1x snídaně
exkurze BMW (120 min.) exkurze Man (90 min.)
Fakultativně:
vstupné do objektů
BMW Welt v Mnichově – zájezdy pro školy

Program

1. den: odjezd v nočních hodinách, přesun do Německa. BMW – světoznámý výrobce luxusních automobilů a motorek se sídlem v Mnichově. Vydáme se na 2-hodinovou exkurzi továrnou BMW. Po prohlídce továrny se můžeme podívat do muzea společnosti a futuristického showroomu BMW Welt.

Výroba vozů BMW – školní exkurze

MNICHOV – hlavní město Bavorska, které má co nabídnout. Prohlídku města začneme v Olympijském parku. Ten vznikl jako hlavní dějiště Letních olympijských her v roce 1972. Z Olympijské věže budeme mít celé město jako na dlani. Poté popojedeme metrem do historického jádra města. Zde strávíme zbytek dne. Nejznámější stavbou centra je Nová radnice, odpočinout si zase můžeme v některém z městských parků. Ty jsou rodištěm známého festivalu Oktoberfest. Ve večerních hodinách možnost večeře ve městě nebo nakupování v některém z obchodních center, například v Primarku. Přesun na ubytování.

Mnichovský Frauenkirche – zájezdy pro školy do Bavorska

2. den: ráno se půjdeme podívat do továrny na výrobu nákladních vozů. MAN – tradiční mnichovský výrobce užitkových automobilu a autobusů. V poledních hodinách odjedeme z Mnichova.

Produkce kamionů Man – exkurze pro školy

NORIMBERK – nakonec se zastavíme v jednom z center Bavorska. Navštívíme dopravní muzeum společnosti Deutsche Bahn a projdeme si historické centrum města Altstadt nebo císařský hrad Kaiserburg. Mimo jiného uvidíme i malebný dům Albrechta Dürera. DB MUSEUM – muzeum železnice, kde mezi exponáty mají i vozy TEE nebo ICE 3. Návrat v pozdních večerních nebo nočních hodinách.

Centrum města Norimberk – školní zájezdy

Mapa

Předběžná cena:3 400 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.