Výroba dřeváků ve skanzenu Zaanse Schans – zájezdy pro školyVýlet lodí po Grachtech v Amsterdamu – zájezdy pro školy do NizozemíV rybářské vesničce v Holandsku – školní zájezdyŠkolní zájezdy do Holandska – AmsterdamŠkolní zájezd v NardenuŠkolní exkurze do AmsterdamuRybářská vesnice Marken – školní zájezdy do HolandskaMlýny ve skanzenu Zaansee Schans – školní zájezdyKvětinové vozy v průvodu – zájezdy pro školyKvětinová burza v Aalsmeer – školní zájezdHolandsko – Květinové korzo pro školyAmsterdam – zájezdy pro školy do Holandska

JARNÍ KVĚTINOVÉ KORZO II.

Číslo programu: NLP02

Informace

To nejlepší z Holandska poznáte při poznávacím zájezdu do této atraktivní země. Čekají vás rozkvetlé parky, větrné mlýny, zvonkohry, zajímavé skanzeny a pozoruhodná holandská města. Seznámíte se s výrobou dřeváků a navštívíte výrobnu sýrů. Květinové korzo patří k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. Turistická sezona začíná právě v Holandsku.

Ubytování: hotel / hostel.
Stravování: snídaně.
Cena zahrnuje
doprava 2x ubytováni
průvodce stravování dle dohody
Fakultativně
vstupné do objektů
cestovní pojištěni
Školní zájezd v Nardenu

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách. Noční přesun.

2. den: AALSMEER – největší květinová burza. VOLENDAM – rybářská vesnice se starobylým centrem čítajícím mnoho malých rybářských domků. ALIDA HOEVE – na rodinné sýrové farmě ze 17. století se seznámíte s tradiční výrobou sýrů Edam a Gouda. Možnost ochutnávky i zakoupení sýrů. EDAM – staré město, kanály, mosty. MARKEN – původně ostrov v Zuiderzee s rybářskou vesnicí, obyvatelé stále ještě nosí dobové kroje.

V rybářské vesničce v Holandsku – školní zájezdy

3. den: JARNÍ KVĚTINOVÉ KORZO – květinový průvod. Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů. Toto korzo patří k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. KEUKENHOF – největší světová květinová zahrada tulipánů, narcisů, hyacintů a dalších květin, stromů, rybníčků a fontán. NAARDEN – kostelík valonské církve, muzeum J. A. Komenského.

Holandsko – Květinové korzo pro školy

4. den: ZAANSE SCHANS – obydlený skanzen, přístupný mlýn s bohatou expozicí, manufaktura na výrobu sýrů a dřeváků. AMSTERDAM – korunovační a největší město Holandska. Malebné město na řece Amstel proslulé kanály, galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Možnost projížďky na vyhlídkové lodi po grachtech, exkurze do brusírny diamantů, prohlídka Říšského muzea. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Mlýny ve skanzenu Zaansee Schans – školní zájezdy

5. den: návrat v dopoledních hodinách.

Možnost prodloužit o jeden den: DEN HAAG – sídlo holandské vlády, Mírový palác, Binnenhof. MADURODAM – miniaturní Holandsko. Makety jednotlivých památek jsou v měřítku 1 : 25, hodně částí je pohyblivých. SCHEVENINGEN – světoznámé přímořské letovisko.

Mapa

Předběžná cena:7 500 

    Cena je pouze orientační. Závaznou nabídku Vám sdělíme na dotaz. Cena se vždy liší především podle velikosti skupiny, úrovně stravy a poloze nástupního místa.